KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
118. Alex Whyte SKF ENG 1 16
118. Emma Whytefield Shikon ENG 1 16
118. Kimberley Wighert Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED 2 16
118. Hannah Williams Talbot Karate WAL 1 16
118. Lorraine Williams Carracastle IRE 2 16
118. Gethin Williams Jishin Karate WAL 1 16
118. Christopher Williamson Sale Dojo) ENG 1 1 16
118. Philipp Winterstein Union Köflach AUT 1 16
118. Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL 1 16
118. Mehmet Zumberi Hamburger Karate Verband GER 1 16
118. Alexejes Zuromskis Milons LAT 1 16
118. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 16
4363. Kalate Akolor Švédsko SWE 1 15
4363. Bryan Antony Lucembursko LUX 1 15
4363. Francessca Aufiero GLC Italia ITA 1 15
4363. Andreas Bachmann Německo GER 1 15
4363. Rudi Bardella Comitato Veneto Karate Libertas ITA 1 15
4363. Simona Basile CSD Shotokan Acireale ITA 1 15
4363. Maria Rita Battiato CSD Shotokan Acireale ITA 1 15
4363. Roger Bauer Švýcarsko SUI 1 15
4363. Michael Bendoni Centro Sportivo Esercito ITA 1 15
4363. Diego Borquez Chile CHL 1 15
4363. Rita Bükki Hegyvidék HUN 1 15
4363. Alexandre Courreau Sen No Sen Venissieux FRA 1 15
4363. Stephane D'Angelo Fudoshin FRA 1 15
4363. Liliana Denisi ASD Judo Club Pomezia ITA 1 15
4363. Loris Di Bello ASD Kyohan Simmi Bari ITA 1 15
4363. Alexandre Doucare Equipe de France Police FRA 1 15
4363. Antonio Ferrante APD Shirai Club S.Valentino ITA 1 15
4363. Veronica Ferrara Centro di Addestramento Sportivo ITA 1 15
4363. Nadhir Fradi Tunisko TUN 1 15
4363. Sonia Fromager Karaté Club Gentilly FRA 1 15
4363. Giorgia Gargano LKI ASD Team Karate Ladispoli ITA 1 15
4363. Vadim Gerasimov Olimpiks LAT 1 15
4363. Adisa Gergic Chorvatsko CRO 1 15
4363. Cristina Gilardoni ASD Hakaryu Karate Lenno ITA 1 15
4363. Ivana Goricaj Chorvatsko CRO 1 15
4363. Yoly Guillen Venezuela VEN 1 15
4363. Nasser Haddad Union Sportive Karate Leuze BEL 1 15
4363. Zoe Hartmann SKF Aargau SUI 1 15
4363. Kaouthar Hasnaoui Tunisko TUN 1 15
4363. Malin Herberts KV Niedersachsen GER 1 15
4363. Cindy Horn Bayerischer Karate Bund GER 1 15
4363. Janette Horvath Karateschule Martial Arts SUI 1 15
4363. Clementine Chastel Francie FRA 1 15
4363. Humbel Chregi Švýcarsko SUI 1 15
4363. Manuele Iacobucci Fiamme Oro Roma ITA 1 15
4363. Fabio Idini WW Karate Sorso ITA 1 15
4363. Tülay Imdat Sportstudio Dietzenbach GER 1 15
4363. Valtteri Keinänen Eura's karate (FIN) FIN 1 15

Stránka: 88/100
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 | 88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů