KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
19. Zsuzsanna Klima Maďarsko HUN 2 2 1 930
352. Danilo Lučić Černá Hora MNE 2 2 1 925
353. Zarko Arsovski Karate Club Makpetrol MKD 2 4 3 1 920
353. Ibrahim Gary Francie FRA 1 3 2 920
355. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 1 1 1 1 915
356. Thomas Hickman PC Karate Academy ENG 1 3 908
357. Shymaa Abouel Yazed Egypt EGY 1 1 1 900
357. Jerome Atkinson Velká Británie GRB 1 2 900
357. Steven Balzan Francie FRA 2 900
357. Gabriel Berg Švédsko SWE 1 3 900
357. Veysel Bugur Německo GER 2 2 900
357. Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN 1 2 900
357. Nancy Garcia Francie FRA 2 2 900
357. Emre Vefa Goktas Turecko TUR 1 2 900
357. Alain Le Hetet Francie FRA 2 900
357. Tina Marić KK Neretva Mostar BIH 2 900
357. María Moreno Španělsko ESP 1 1 2 900
357. Almudena Muñoz Gonzales Španělsko ESP 1 3 900
357. Paul Newby Anglie ENG 1 2 900
357. Rosa Ortega Španělsko ESP 2 3 900
357. Konstantinos Pappas Řecko GRE 2 1 900
357. J. Pirttiosa Finsko FIN 1 1 2 900
357. Fred Royers Nizozemsko NED 1 3 900
357. Umay Tokcan Turecko TUR 1 2 900
375. Lukas Grezella Německo GER 3 5 2 888
376. Eudoxia Kosmidou Řecko GRE 2 3 2 1 885
377. Shahin Atamov Ázerbajdžán AZE 1 3 880
377. Sajad Ganjzadeh Írán IRI 2 1 880
377. Marija Madžarević Srbsko SRB 1 1 3 2 880
380. Sofiane Ainine Budokan Karate Orléan FRA 1 1 2 2 2 870
380. Niyazi Aliyev Ázerbajdžán AZE 2 3 1 870
380. Franc Chantalou Francie FRA 1 2 2 1 870
383. William Louie-Bradford USA USA 1 1 2 860
384. Maximilian Bauer Německo GER 2 1 1 850
384. Mario Hodzic Černá Hora MNE 1 2 1 850
384. Maksim Ksenofontov Rusko RUS 1 1 2 1 850
384. Kou Matsuhisa Japonsko JPN 4 1 850
384. Stanislav Sinyavskiy Rusko RUS 1 1 1 850
384. Merima Softić Bosna a Hercegovina BIH 2 1 1 850
384. Petra Volf Chorvatsko CRO 3 2 2 1 850
391. Nermin Potur Bosna a Hercegovina BIH 1 4 1 845
392. Natsuki Fujiwara Japonsko JPN 2 840
392. Yucel Gundogdu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 2 2 840
392. Kenta Kai Japonsko JPN 2 840
392. Vassiliki Panetsidou Řecko GRE 2 2 2 840
392. Fco. Jose Salazar Jover Španělsko ESP 3 1 840
397. Jan Tuček Česká republika CZE 2 1 1 1 1 838
398. Boran Berak Chorvatsko CRO 2 1 1 825
398. Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO 2 4 1 1 825
398. Kristian Novak Chorvatsko CRO 1 7 1 825

Stránka: 8/100
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 | 8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů