KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3831. Valentina Campagnari Comitato Veneto Karate Libertas ITA 1 30
3831. Elena Ceccarelli LKI Mizar Center ITA 1 30
3831. Lara Cordero Suarez Španělsko ESP 2 30
3831. Gara Olga Cruz Flores Španělsko ESP 1 1 30
3831. Francesca Della Rosa ASD Mabuni Club - Civitavecchia ITA 1 30
3831. Viviana Di Bello ASD Kyohan Simmi Bari ITA 1 30
3831. Áron Domján Maďarsko HUN 1 30
3831. Reta Duverney Švýcarsko SUI 1 1 30
3831. Luukka Eki Finsko FIN 1 30
3831. Yannik Faes Karateschule Sursee SUI 2 30
3831. Liliana Felix Madeira MAD 1 30
3831. Errico Fuscati ASD Wellnes Zone ITA 1 30
3831. Corina Glück Rakousko AUT 1 1 30
3831. Vathana Gopalasamy Malajsie MAS 1 30
3831. Michele Grando Fiamme Oro Roma ITA 1 1 30
3831. Yvonne Honauer Švýcarsko SUI 1 30
3831. Sherif Hosny Egypt EGY 1 30
3831. Dimitri Hussin Judokan Frankfurt GER 2 30
3831. Feten Issa Tunisko TUN 1 30
3831. Mary Louise Jamieson Jihoafrická republika SAR 1 30
3831. Eric Jonk Choku Gym Zaandam NED 1 30
3831. Gennaro Loffredo C.S. Moscati ITA 1 30
3831. Larissa Mackert KV Baden Württemberg GER 2 30
3831. Miguel Manzo Venezuela VEN 1 30
3831. Leonarda Mastromatteo Jasa Club Karate Monza ITA 1 30
3831. Ekaterina Mikhelson Izrael ISR 1 30
3831. Viktor Miller MTV Ludwigsburg GER 1 30
3831. Andreas Muther Rakousko AUT 2 30
3831. Halim Nizar Gimnasio Aragon ESP 1 30
3831. Damjan Padovan Chorvatsko CRO 2 30
3831. Goce Petrov Makedonie MKD 1 30
3831. Milos Petrovic Srbsko SRB 2 30
3831. Yeisy Piña Venezuela VEN 1 30
3831. Lisa Pointner Askö SeiBuKan Linz AUT 1 30
3831. Monique Puscher Německo GER 1 30
3831. Mario Rottenbacher Rakousko AUT 1 30
3831. Luigi Scata Master Capo Passero ITA 1 30
3831. Alexej Steinle Herkules 01 Kassel GER 1 30
3831. Matthias Tausch Německo GER 1 30
3831. Gonev Vane Makedonie MKD 1 30
3831. Florian Weber Karateschule Sursee SUI 1 30
3831. Turgay Yesilyurt İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 1 1 30
3831. Éva Zalántai Arashi Sportsclub HUN 1 30
3831. Flavio Zuppante FF.OO. ITA 1 30
3545. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 29
3546. Balász Bisztrony Hungarian Wado Federation HUN 2 1 28
3546. Luke Davies Vale Karate WAL 1 1 1 28
3546. Bor Dereani Slovinsko SLO 1 1 28
3546. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 28
3546. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 1 1 28

Stránka: 71/100
<< 70 | 71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 |  78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů