KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2397. Diana Petrescu Izrael ISR 1 1 75
2397. Jessy Makarena Reyes Contreras Chile CHL 1 1 75
2397. Hadysson Riou Francie FRA 1 1 75
2397. Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI 1 1 75
2397. A. Stylianou Cyprus CYP 1 1 75
2397. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 1 1 75
2397. Philipp Tepel Německo GER 1 1 75
2397. Tamari Turmanidze Gruzie GEO 1 1 75
2397. Filip Vít Česká republika CZE 1 1 75
2397. Dejan Zirojević Vojvodina SRB 2 75
2611. Lisa Cairns Skotsko SCO 1 1 74
2611. Harley Del-Rio Anglie ENG 1 1 74
2611. Denis Fechner Německo GER 1 1 74
2611. Philip Grozdanov Maďarsko HUN 1 1 74
2611. Cintia Mészáros Maďarsko HUN 1 1 74
2611. Lenka Zuzánková Česká republika CZE 1 1 74
2617. Sarah Allison Skotsko SCO 1 1 1 1 73
2617. Rachel Gourlay Skotsko SCO 2 1 73
2617. Kerry Gunn Kaizen Central ENG 1 4 1 73
2617. Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK 1 1 73
2617. Elmin Sabotic Lucembursko LUX 1 1 73
2617. Günther Stangl Rakousko AUT 2 2 73
2617. Donovan Wold Nizozemsko NED 1 1 73
2624. Oliver Briggs Shikon ENG 1 2 72
2624. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 72
2624. Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL 2 72
2624. Khalid Ebaihoubarka Fudoshin Roermond NED 1 1 2 72
2624. Alexander Gardner Anglie ENG 3 72
2624. Gareth Hains Velká Británie GRB 1 2 2 72
2624. Alix Harris EKKA Caribbean ENG 1 2 2 72
2624. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 72
2624. Quaassim Hussain BKO ENG 1 1 1 72
2624. Lorenzo Manhoef Choku Gym Zaandam NED 2 3 72
2624. Steven Rooney Sakai SCO 2 1 1 72
2624. Whitney Rose Kaizen Central ENG 3 72
2624. Christina Schuster K.T.V. Karate Kapfenberg AUT 2 1 1 72
2624. Robert Steadman RSK Roding ENG 1 3 72
2638. Umut Ince KV Baden Württemberg GER 1 1 1 71
2639. Katharina Beitler Německo GER 1 1 70
2639. Dhouha Ben Othmen Tunisko TUN 1 1 1 70
2639. Jarno Heino Finsko FIN 2 1 70
2639. Viktor Löwenstein KV Baden Württemberg GER 1 1 70
2639. Lydia Mossel Nizozemsko NED 2 70
2639. Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK 1 2 70
2639. Jingchao Sun Čínská lidová republika CHN 2 70
2639. Róbert Šoltýs Slovensko SVK 2 70
2647. Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER 1 2 1 68
2647. Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG 2 3 1 68
2647. Gergely Szénási Maďarsko HUN 2 1 1 68
2650. Luana Debatty Federation Francophone BEL 1 1 66

Stránka: 53/100
<< 50 |  51 |  52 | 53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů