KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
26. David Felix Francie FRA 3 1 1700
26. Patrice Ruggiero Francie FRA 2 3 1 1700
153. Matias Gomez Garcia Španělsko ESP 3 1 2 1 1690
153. Petra Narandja Chorvatsko CRO 2 3 2 1 1690
155. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 4 1680
156. Laura Pasqua Itálie ITA 1 5 6 2 2 1650
157. Bahattin Kandaz Turecko TUR 3 7 1640
157. Silvia Sperner Německo GER 3 2 8 4 1640
159. Tomoyuki Aihara Japonsko JPN 1 2 1 1600
159. Yuko Hasama Japonsko JPN 2 2 1600
159. Tomas Herrero Barcelo Španělsko ESP 2 2 3 1600
159. Takashi Katada Japonsko JPN 2 1 1600
159. Oscar Olivares Španělsko ESP 2 2 2 1600
159. Otti Roethoff Nizozemsko NED 1 2 2 1600
159. Daniele Simmi Itálie ITA 5 4 1600
159. Predrag Stojadinov Jugoslávie YUG 2 2 3 1600
159. Alexandra Witteborn Německo GER 2 1 3 1600
168. Alisa Buchinger Rakousko AUT 5 1 2 1580
168. Miriam Cogolludo de las Heras Španělsko ESP 3 1 5 1580
168. George Kotaka USA USA 3 1 1580
171. Thomas Kaserer Rakousko AUT 4 2 5 3 5 1560
172. Iryna Zaretska Ukrajina UKR 3 2 1 1550
173. Akio Tamashiro Peru PER 3 3 1520
174. Pasquale Acri Itálie ITA 4 4 1500
174. Terryana D Onofrio Itálie ITA 2 2 2 1500
174. Carmen García Španělsko ESP 2 1 4 1500
174. Simone Schreiner Německo GER 1 3 2 1500
178. Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT 4 2 6 1 1478
179. Mathieu Cossou Francie FRA 3 4 1 1 1465
180. Diana Schwab Švýcarsko SUI 1 4 6 3 1460
181. Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP 1 3 3 1 1440
182. Chiara Zuanon Itálie ITA 4 1 3 1428
183. Callum Robb Velká Británie GRB 4 2 6 2 3 1407
184. Heba Aly Salaheldin Dubaj DUB 2 1 1400
184. Monique Amghar Francie FRA 2 1 1 1400
184. Mayumi Baba Japonsko JPN 1 1 2 1400
184. Agathe Duval Francie FRA 2 1 1400
184. Mohamed El Kotby Egypt EGY 2 1 1400
184. Cecil Hackett Velká Británie GRB 2 1 1400
184. Enver Idrizi Chorvatsko CRO 2 3 1400
184. Luca Maresca Itálie ITA 3 1 1400
184. Hiromi Masama Japonsko JPN 2 1 1400
184. Marise Mazurier Francie FRA 1 2 2 1400
184. Restelli Itálie ITA 4 1 1400
184. Y. Sato Japonsko JPN 2 1 1400
184. Yasumasa Shimizu Japonsko JPN 1 2 1400
184. Ali Sofuoglu Turecko TUR 2 3 1400
184. Janne Timonen Finsko FIN 3 1 1400
184. Ayumi Uekusa Japonsko JPN 2 1 2 1400
184. Rika Usami Japonsko JPN 2 1 1400

Stránka: 4/100
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů