KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 1 2 216
2. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 5 3 2 198
3. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 4 1 3 1 194
4. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 1 180
5. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 5 1 1 168
6. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 156
7. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 4 144
8. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 132
9. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 3 120
9. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 2 120
9. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 3 1 120
12. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 3 2 100
12. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 3 2 100
14. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 4 96
14. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 2 1 96
16. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 2 1 90
16. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 3 1 90
18. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 1 87
19. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 2 84
19. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 84
21. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 78
22. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 1 1 73
23. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
23. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 2 72
23. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 4 72
23. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 72
23. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 2 72
23. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 72
23. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
23. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 3 72
23. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 72
23. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 72
23. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
34. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 2 68
35. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 66
36. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 64
37. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 62
38. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 60
38. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
40. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 56
41. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 52
41. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 1 52
43. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 48
43. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
43. Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE 2 48
43. Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 48
43. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 48
48. Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 44
48. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 44
50. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 43

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů