KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 120
2. postup Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 1 1 90
3. pokles Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 84
4. postup Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 72
4. postup Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
4. postup Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
4. pokles Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 1 72
4. postup Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 2 72
4. postup Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 2 72
10. postup Sabina Forstová TARO KAN CZE 2 1 60
10. postup Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
12. postup Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 55
13. postup Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 48
13. postup Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 48
13. pokles Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 48
13. pokles Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 48
13. postup Jan Kubala Baník Příbram CZE 2 48
13. pokles David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 48
13. postup Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 2 48
13. postup Matěj Říha GRYF Liberec CZE 1 1 48
13. postup Matteo Tamborlani TARO KAN CZE 2 48
13. postup Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 48
23. postup Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 42
23. postup Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 1 1 42
25. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 40
26. postup Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 36
26. postup Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 36
26. postup Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
26. postup Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 36
30. pokles Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 32
30. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 32
32. postup Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE 1 1 27
33. postup Marek Andraši Baník Příbram CZE 1 24
33. postup Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 24
33. pokles Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
33. pokles Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
33. postup Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE 1 24
33. postup Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 24
33. pokles Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
33. postup Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 1 24
33. pokles Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
33. postup Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 24
33. postup Daniel Sebeš Šin-mu Hodonín CZE 2 24
33. postup Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 24
45. pokles Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 23
46. postup Simona Forstová TARO KAN CZE 1 1 18
47. pokles Jakub Králíček Karate Vrchlabí CZE 1 16
47. pokles Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
47. pokles Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
47. pokles Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů