KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 7 4 3 2 1 308
2. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 5 180
3. Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE 4 144
3. Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE 4 144
3. Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 144
6. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 3 1 1 3 138
7. Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 132
7. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
7. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 2 2 1 132
10. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 2 3 2 1 124
11. Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 1 120
12. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 3 1 1 114
13. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 2 2 1 106
14. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 3 1 1 102
15. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 2 1 2 100
16. Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 88
17. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 2 2 1 87
18. Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE 2 1 84
18. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 84
18. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 84
21. Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 3 2 80
21. Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE 1 1 2 80
21. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 80
21. Veronika Mišková Tarokan KK Brno CZE 2 1 1 80
25. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 1 78
25. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 1 2 1 1 78
25. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 1 1 2 1 78
28. Marek Andraši Baník Příbram CZE 2 72
28. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 1 72
28. Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE 2 72
31. Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 3 2 1 68
32. Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 1 63
32. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 1 63
34. Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE 1 1 60
34. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 60
34. Lukáš Janda SC Flair CZE 1 1 60
37. Petra Kolářská SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 58
38. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 3 56
39. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 2 1 54
39. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 1 2 1 54
41. Miroslav Boguský Champions Team CZE 2 48
41. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
41. Jana Dušková Kasr Žamberk CZE 1 1 1 48
41. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 48
41. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 48
41. Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE 1 1 1 48
41. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 1 1 1 48
41. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 1 48
41. Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 2 48
50. Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE 1 1 1 46

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů