KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 1 456
2. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 8 4 8 2 2 376
3. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 5 3 4 324
4. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 1 318
5. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 1 314
5. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 6 5 1 314
7. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 1 1 308
8. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 288
9. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 3 4 3 262
10. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 2 4 2 1 255
11. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 3 1 248
12. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 220
12. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 3 5 1 220
14. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 212
15. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 2 210
16. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 1 2 1 206
17. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 204
18. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 3 192
18. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 192
20. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 1 2 1 186
21. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 180
21. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 1 180
23. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 3 2 1 174
24. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 5 1 1 172
24. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 1 172
26. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 168
27. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 3 164
28. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 4 2 3 1 158
29. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 1 1 153
30. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 2 1 148
31. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 2 146
32. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 1 3 144
33. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 140
34. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 1 4 2 1 134
35. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 3 3 1 132
36. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 1 1 131
37. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 5 128
37. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 128
37. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 128
40. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 2 1 125
41. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 3 1 1 123
42. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 3 1 122
43. Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 3 120
44. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 3 2 116
44. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 116
44. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 116
47. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 8 1 114
48. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 1 111
49. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 1 2 1 110
50. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 4 104

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů