KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 2 1 383
2. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 5 1 1 312
3. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 5 3 7 1 284
4. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 4 7 1 268
5. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 2 262
6. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 2 1 250
7. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 242
8. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 2 240
9. Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 1 2 2 1 227
10. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 5 1 1 216
11. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 208
11. Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 6 1 2 208
13. Vladimír Míček Česká republika CZE 4 1 171
14. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 2 1 168
15. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 156
16. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 1 1 154
17. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 152
18. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 6 3 2 150
19. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 148
20. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 144
21. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 2 136
22. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 134
23. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 1 120
23. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 1 120
25. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4 1 2 2 118
26. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 3 3 114
27. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 2 2 1 107
28. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 4 96
28. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 96
30. Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 92
31. Jan Milan Česká republika CZE 2 1 87
32. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 1 2 1 82
33. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 80
33. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 80
35. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 2 1 1 76
36. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 1 74
36. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 74
36. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 2 1 1 74
39. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 72
39. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 1 72
41. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 4 3 68
41. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 68
41. Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 68
41. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 2 1 68
45. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 2 1 64
45. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 1 64
45. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 64
48. Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 62
49. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 1 53
50. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 52

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů