KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 11 3 2 440
2. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 9 1 296
3. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 4 1 1 274
4. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 5 2 4 252
5. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 7 2 244
5. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 7 3 244
7. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 6 3 1 237
8. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 4 2 2 228
8. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 2 228
10. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 6 1 1 220
11. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 1 212
12. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 5 2 1 208
13. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 7 1 200
13. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 6 200
15. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 6 1 1 196
16. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 3 3 1 194
16. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 3 1 1 194
18. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 3 184
19. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 5 4 1 180
20. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 4 3 176
21. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 4 2 1 166
22. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 164
23. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 2 1 1 161
24. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 3 2 160
25. Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 2 2 1 159
26. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 152
27. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 3 1 150
28. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 5 144
28. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 2 144
30. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 5 140
31. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 136
32. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
32. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 2 2 132
32. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 1 132
35. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 128
35. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 128
37. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 3 2 124
38. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 1 122
39. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 2 1 121
40. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 2 120
40. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 3 3 120
42. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 1 4 3 116
42. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 116
44. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 5 112
44. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 2 112
46. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 108
46. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 1 108
48. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 1 107
49. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 3 106
49. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 1 106

Stránka: 1/12
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů