KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 5 3 1 216
2. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 7 192
3. postup Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 164
4. postup Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 5 1 1 160
5. pokles Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE 6 156
6. pokles Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 3 2 2 148
7. pokles Natálie Krátká Sokol Sadská CZE 3 1 4 1 144
8. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 4 3 136
8. postup Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE 4 2 136
8. postup Jan Šmíd KK Lichnice CZE 3 5 136
11. pokles Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 3 3 1 1 134
12. postup Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 4 1 128
12. postup Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 128
14. postup Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 124
15. pokles Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE 4 120
16. postup David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 1 1 118
17. postup Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 2 2 2 112
17. postup Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 112
19. pokles Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 1 108
20. pokles Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 1 106
21. pokles Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE 3 1 1 1 101
22. pokles Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 3 100
23. postup David Hološevyč SKP Karate Písek CZE 3 1 96
23. pokles Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 96
25. postup Karolína Marcínová Karate České Budějovice CZE 2 1 1 92
25. pokles Daniel Nový KCK Team CZE 2 1 1 2 92
25. postup Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 3 92
28. postup Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE 1 2 2 88
28. postup Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 88
30. postup Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
31. pokles Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE 3 2 1 82
32. pokles Karel Blažej Sokol Sadská CZE 1 1 3 1 80
33. pokles Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE 1 1 3 2 78
34. postup Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 76
34. pokles Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 2 2 76
34. pokles Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 76
37. postup Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 74
37. pokles Jan Šulc KCK Team CZE 2 2 1 74
39. pokles Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE 2 2 2 2 70
40. postup Jan Běle SKP Karate Písek CZE 1 1 1 68
40. pokles Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 2 68
40. pokles Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 2 68
43. pokles Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 1 65
44. postup Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE 1 1 3 62
45. pokles Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 4 60
45. pokles Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE 1 3 2 60
45. pokles Natálie Dušková KCK Team CZE 1 2 2 60
45. postup Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 60
45. pokles Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 60
45. postup Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 60

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů