KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 8 4 1 1 281
2. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 3 1 198
3. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 6 3 196
3. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 4 196
5. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 6 1 192
5. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 4 4 192
7. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 1 189
8. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 4 2 1 188
9. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 2 2 180
10. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 4 1 174
11. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 5 1 164
12. Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE 5 2 4 156
13. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 4 1 154
13. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 1 154
15. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 5 2 1 153
16. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 4 3 1 152
17. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 4 1 150
18. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 148
18. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 148
20. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 1 146
21. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 145
21. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 1 145
23. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 140
23. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 3 3 140
25. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 4 136
26. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 2 1 130
26. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 1 130
28. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 128
29. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 122
30. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 4 2 1 1 121
31. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 116
32. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 112
33. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 4 1 1 107
34. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 5 104
35. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 3 3 1 98
36. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 3 1 97
36. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 97
38. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 96
38. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 3 96
40. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 4 92
41. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 88
42. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 1 87
42. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 1 87
44. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 1 84
45. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 2 80
45. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 3 80
47. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 3 3 78
48. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 3 1 76
49. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 73
50. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 2 2 2 72

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů