KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 6 3 1 1 237
2. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 3 1 198
3. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 6 3 196
4. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 6 1 192
5. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 1 189
6. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 4 180
7. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 3 2 1 172
8. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 5 1 164
9. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 2 156
9. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 4 156
11. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 4 1 154
11. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 1 154
13. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 4 1 150
14. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 148
14. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 148
16. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 145
16. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 1 145
18. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 3 1 142
19. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 140
20. Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 3 2 4 132
21. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 2 1 130
22. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 4 2 1 129
23. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 3 1 128
23. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 128
25. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 1 122
25. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 1 122
25. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 122
28. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 116
29. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 112
29. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 2 3 112
31. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 5 104
32. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 4 100
33. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 3 1 97
33. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 97
35. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 3 96
36. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 2 1 1 95
37. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 3 1 1 1 89
38. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 88
39. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 1 87
39. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 1 87
41. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 3 3 1 74
42. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 73
43. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 2 72
43. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 72
43. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 3 72
46. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 2 3 70
47. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 68
47. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 4 68
47. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 68
50. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 67

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů