KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 8 1 2 1 361
2. Anna Kašparová SKIF Czech Republic CZE 8 2 3 348
3. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 268
4. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 1 2 1 248
5. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 1 236
6. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 7 1 232
7. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 2 222
8. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 1 220
9. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 1 208
10. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 204
11. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 1 200
11. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 1 1 200
13. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 3 1 4 2 1 197
14. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 4 1 184
15. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 4 1 1 180
16. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4 5 3 176
17. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 3 1 166
18. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 3 164
19. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 2 5 1 162
20. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 5 2 160
21. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 148
22. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 2 2 144
22. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 4 144
24. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 4 130
25. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 1 126
26. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 1 122
27. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 120
28. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 108
29. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 5 104
30. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 101
31. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 1 98
32. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 4 88
33. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 2 84
33. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 84
35. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 3 1 82
36. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 1 80
36. Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 1 80
38. Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 2 1 78
39. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 2 76
39. postup Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 1 76
39. pokles Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 4 76
42. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 74
43. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 1 72
43. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 72
43. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 72
46. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 70
47. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 68
48. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 66
49. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 2 2 64
49. Petra Pragerová SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 64

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů