KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 120
2. postup Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 72
2. postup Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
2. postup Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 72
2. postup Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 2 72
2. postup Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 2 72
2. postup Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 72
8. pokles Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 1 68
9. pokles Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 64
10. postup Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
11. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 52
12. postup Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 48
12. pokles Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 48
12. postup Jan Kubala Baník Příbram CZE 2 48
12. postup Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 2 48
12. postup Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 48
17. postup Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 36
17. postup Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 36
17. postup Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
20. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 32
21. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 26
22. postup Marek Andraši Baník Příbram CZE 1 24
22. postup Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 24
22. pokles Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
22. postup Sabina Forstová TARO KAN CZE 1 24
22. pokles Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
22. postup Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE 1 24
22. postup Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 24
22. pokles Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
22. postup Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 1 24
22. pokles David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
22. pokles Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
22. postup Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 24
22. postup Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE 1 24
22. postup Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 24
36. pokles Jakub Králíček Karate Vrchlabí CZE 1 16
36. pokles Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
36. pokles Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 2 16
39. postup Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 1 12
39. postup Simona Forstová TARO KAN CZE 1 12
39. postup Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 2 12
39. postup Radek Marcín Karate České Budějovice CZE 1 12
39. postup Daniel Sebeš Šin-mu Hodonín CZE 1 12
39. postup Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
39. postup Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 12
39. postup Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
47. pokles Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
48. postup Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 1 6
48. postup Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů