KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 11 1 2 396
2. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 10 1 4 1 360
3. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 8 1 1 348
4. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 5 6 7 3 320
5. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 1 220
6. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 212
7. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 1 208
8. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 204
9. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 1 1 200
10. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 6 192
11. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 1 190
12. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4 8 184
12. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 184
14. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 4 1 1 180
15. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 176
15. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 3 1 3 176
17. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 2 5 1 162
18. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 156
19. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 5 152
20. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 148
21. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 4 144
21. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 4 144
23. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 3 1 142
24. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 4 3 132
25. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 124
26. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 122
26. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 1 122
28. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 2 120
28. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 120
30. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 108
31. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 1 98
32. Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 96
32. Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 1 96
34. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 2 1 94
35. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 2 92
36. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 84
36. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 2 84
36. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 84
36. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 1 84
40. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 80
40. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 1 80
42. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 2 76
42. postup Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 1 76
42. pokles Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 4 76
45. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 1 72
45. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 72
45. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 1 72
45. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 72
49. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 70
50. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 68

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů