KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 8 3 5 1 1 330
2. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 5 3 4 324
3. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 1 318
4. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 1 314
4. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 6 5 1 314
6. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 1 1 308
7. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 288
8. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 3 4 3 262
9. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 3 240
10. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 220
11. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 212
12. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 2 210
13. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 204
14. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 2 5 200
15. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 3 192
15. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 192
17. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 1 180
18. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 5 1 1 172
18. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 1 172
20. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 168
21. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 3 164
22. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 3 1 156
23. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 1 1 153
24. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 1 3 144
25. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 140
26. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 5 128
26. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 128
26. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 128
29. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 116
29. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 116
31. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 2 112
31. Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 112
31. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 3 112
34. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 4 104
35. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 100
35. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 100
35. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 3 5 100
38. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6 2 96
38. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 96
40. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 92
40. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 92
42. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 90
43. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 4 88
44. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 80
44. Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 3 80
46. Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 76
46. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 1 76
48. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 72
48. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 72
50. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 2 64

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů