KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 7 3 2 1 278
2. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 5 180
3. Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE 4 144
3. Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE 4 144
3. Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 144
6. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 3 1 1 3 138
7. Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 132
7. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
7. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 2 2 1 132
10. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 3 1 1 114
11. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 2 2 2 104
12. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 2 1 96
13. Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 88
14. Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE 2 1 84
14. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 84
14. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 84
14. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 2 2 84
18. Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 3 2 80
18. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 80
20. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 1 1 2 1 78
21. Marek Andraši Baník Příbram CZE 2 72
21. Lucie Köppelová SK Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 72
21. Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE 2 72
24. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 1 2 68
24. Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 3 2 1 68
26. Marek Babor SK BUDO Hostivař CZE 1 1 60
27. Miroslav Boguský Champions Team CZE 2 48
27. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
27. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 48
27. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 48
27. Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE 1 1 1 48
27. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 1 1 1 48
27. Eliška Týlová KK Lichnice CZE 1 1 48
27. Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 2 48
35. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 44
36. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 42
36. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 42
36. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 1 2 1 42
39. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 2 40
39. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 40
39. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 40
39. Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 40
39. Jan Zahradnický SK MP CZE 1 1 40
44. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
44. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 36
44. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
44. Tomáš Novák SK BUDO Hostivař CZE 1 1 36
44. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 3 36
44. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 1 36
44. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 1 36

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů