KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 2 1 383
2. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 5 1 1 312
3. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 5 3 7 1 284
4. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 2 262
5. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 2 1 250
6. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 2 240
7. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 208
8. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 8 1 4 2 206
9. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 6 4 168
10. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 3 4 1 2 2 166
11. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 156
12. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 1 1 154
13. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 152
14. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 144
15. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 128
16. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 1 120
17. Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 116
18. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 3 2 110
19. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 96
20. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 92
21. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 1 90
22. Jan Milan Česká republika CZE 2 1 87
23. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 80
24. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 2 1 1 76
25. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 74
25. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 2 1 1 74
27. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 5 1 72
27. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 72
29. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3 1 1 69
30. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 68
31. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 2 1 64
31. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 1 64
31. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 64
34. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 3 1 1 63
35. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 2 60
35. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 2 60
35. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 1 60
38. Miroslav Boguský Champions Team CZE 3 1 52
38. Michal Šolc TJ Karate Praha CZE 1 3 1 52
40. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 3 48
40. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 48
40. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
40. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
44. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 45
45. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 44
46. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 40
46. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
46. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 40
46. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 40
46. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 40

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů