KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 2 1 383
2. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 3 5 1 1 312
3. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 5 3 7 1 284
4. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 2 262
5. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 2 1 250
6. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 2 240
7. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 208
8. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 156
9. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 1 1 154
10. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 152
11. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 6 3 2 150
12. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 144
13. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 128
14. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 1 120
15. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4 1 2 2 118
16. Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 116
17. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 3 2 110
18. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 4 96
18. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 96
20. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 92
21. Jan Milan Česká republika CZE 2 1 87
22. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 80
23. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 2 1 1 76
24. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 1 74
24. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 74
24. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 2 1 1 74
27. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 72
28. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 68
29. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 2 1 64
29. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 1 64
29. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 64
32. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 2 60
33. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 3 1 56
34. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 1 53
35. Stanislav Hájek KK Odry CZE 1 3 48
35. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 48
35. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
35. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
39. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 1 1 47
40. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 45
41. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 44
41. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 44
43. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 40
43. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
43. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 40
43. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 40
47. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 2 36
47. Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE 1 2 36
47. Michal Šolc TJ Karate Praha CZE 1 1 1 36
50. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 1 1 2 1 34

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů