KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 7 3 1 276
2. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 4 5 3 232
3. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 6 2 3 212
4. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 6 204
5. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 2 188
6. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 180
6. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 5 180
8. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 2 4 1 1 177
9. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 3 1 158
10. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 4 1 156
11. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 4 2 1 152
12. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 4 1 150
13. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 1 1 146
14. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 144
15. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 3 2 136
16. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 1 132
17. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 2 1 130
18. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 2 5 4 120
18. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 1 120
18. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 6 120
18. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 120
22. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 108
22. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 108
24. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 5 2 98
24. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 98
26. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 96
26. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
28. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 1 1 94
28. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 1 1 94
30. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 3 92
31. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 2 1 3 90
32. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 88
33. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 2 1 84
33. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 4 84
35. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 2 3 82
36. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 80
36. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 80
36. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 80
39. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 2 1 79
40. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 78
41. Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 76
42. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 1 1 73
43. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 72
43. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 1 1 72
43. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 72
43. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 1 1 72
43. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
43. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
43. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 72
50. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 68

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů