KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 8 3 1 324
2. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 7 252
3. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 4 5 4 248
4. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 1 2 236
5. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 2 228
5. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 6 2 4 228
5. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 6 228
8. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 2 1 200
9. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 2 4 2 1 185
10. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 4 3 1 184
11. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 1 1 178
12. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 4 1 174
13. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 2 5 4 168
13. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 168
15. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 3 1 164
16. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 156
16. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 4 1 156
16. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 156
19. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 7 152
20. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 4 1 150
21. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 144
21. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 1 144
21. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 3 3 144
24. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 2 1 1 134
25. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 1 132
26. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 1 130
27. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 3 128
28. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 3 1 1 126
29. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 1 120
29. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 120
31. postup Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 2 1 115
32. pokles Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 1 2 114
33. pokles Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 108
33. pokles Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 4 108
33. pokles Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 108
36. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 5 3 106
36. pokles Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 2 2 3 106
38. pokles Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 104
38. pokles Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 1 104
40. pokles Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
41. pokles Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 1 1 94
41. pokles Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 94
43. pokles Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 92
44. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 88
44. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 2 1 88
44. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 1 88
44. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 88
44. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
44. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
44. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 88

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů