KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
1. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
1. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
1. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
1. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
7. Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 16
7. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 16
7. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 16
7. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
7. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
7. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 16
13. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
13. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
13. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
13. Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
13. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
13. Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
13. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
13. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
13. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
13. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
13. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
13. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
25. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
25. Marie Fejfarová Karate Vrchlabí CZE 1 4
25. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 4
25. Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
25. Maria Kobernyk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
25. Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE 1 4
25. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
25. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
25. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
25. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
25. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
36. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2
36. David Fikr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
36. Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
36. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 2
36. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
36. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
36. Adéla Mládková Karate Vrchlabí CZE 1 2
36. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 2
36. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
36. Beata Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2
36. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů