KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 1 4 264
2. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 216
3. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 5 3 192
4. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 6 1 186
4. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 1 2 1 186
6. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 3 1 5 1 182
7. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 3 1 174
8. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 4 3 172
9. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 4 4 1 154
10. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 2 2 1 150
11. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 4 1 1 146
12. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 5 140
13. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 3 1 138
13. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 7 2 138
15. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 3 136
16. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 3 4 132
17. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 3 128
18. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 2 1 1 116
19. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 108
20. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 3 100
20. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 4 1 100
22. Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 2 5 1 95
23. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
24. Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 4 82
25. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 3 80
26. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 78
27. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 1 2 77
28. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 2 72
28. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 1 72
30. Ondřej Bareš CZE 3 1 2 68
31. Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 64
32. Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 62
33. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 2 1 60
33. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 60
35. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 1 59
36. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 50
37. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 1 3 47
38. Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 1 46
38. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 1 1 46
38. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 1 1 46
41. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 44
42. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 1 43
43. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 1 41
44. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 40
44. Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 40
44. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 3 40
44. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 40
48. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 39
49. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 2 1 38
49. Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 38

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů