KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 5 7 1 282
2. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 1 4 264
3. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 2 9 2 262
4. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 216
5. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 5 4 212
6. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 3 1 6 1 202
7. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 4 4 192
8. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 1 2 1 186
9. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 3 1 174
10. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 4 3 172
11. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 3 164
11. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 4 4 2 164
13. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 2 2 1 150
14. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 3 3 148
15. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 4 1 1 146
16. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 5 1 145
17. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 3 2 2 139
18. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 3 1 138
19. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 3 136
20. Adam Raušer Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 2 1 1 116
21. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 108
21. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 108
23. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 102
24. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 4 1 100
25. Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 2 5 1 95
26. Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE 4 3 1 1 90
27. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
27. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 2 88
27. Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 4 88
30. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 1 1 87
31. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
31. Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 4 82
33. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 3 80
34. Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 2 1 78
35. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 2 1 1 77
36. Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 76
37. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 2 1 1 70
37. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 1 1 70
37. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 70
40. Ondřej Bareš CZE 3 1 2 68
40. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 1 1 1 68
40. Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 2 68
40. Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 1 68
44. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 2 1 66
45. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 2 2 65
46. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 60
47. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 1 59
48. Jakub Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 56
48. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 56
48. Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 56

Stránka: 1/9
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů