KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 7 1 1 224
2. Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 5 2 3 1 220
3. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 176
4. Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 4 1 1 160
4. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 3 3 1 160
6. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 5 4 150
7. Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE 3 4 148
8. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 3 4 140
8. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE 1 4 3 140
8. Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE 2 1 4 4 140
11. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan CZE 2 3 1 1 131
12. Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE 2 1 3 1 128
13. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 4 1 120
13. Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 2 1 2 120
15. Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 2 1 116
16. Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 4 1 114
17. Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 1 2 3 2 112
18. Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE 2 1 1 1 106
19. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan CZE 3 1 1 104
19. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 1 104
21. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan CZE 3 3 2 1 102
22. Filip Pohl TARO KAN CZE 1 2 1 94
23. Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 2 1 2 88
24. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 1 1 3 84
25. David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 3 80
26. Karel Blažej Sokol Sadská CZE 2 4 1 76
26. Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 76
28. Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 2 73
29. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 2 1 1 70
30. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan CZE 1 1 2 1 67
31. Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE 1 4 3 62
32. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 60
32. Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 2 1 1 60
34. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 1 59
35. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 1 1 58
36. Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE 1 2 2 3 57
37. Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 56
38. Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 54
38. Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 54
40. Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 3 1 1 52
40. Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 2 52
40. Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 1 1 52
43. Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 1 1 50
44. Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 2 48
44. Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 2 48
46. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 1 47
47. Vanesa Majbová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 44
47. Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
49. Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 2 2 43
50. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1 1 2 42

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů