KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 7 2 2 284
2. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 5 3 1 2 1 263
3. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 5 3 3 2 1 251
4. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 5 2 1 208
5. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 3 1 5 1 184
6. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 3 5 4 182
7. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 3 1 1 179
8. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 2 1 176
8. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 176
10. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 4 172
10. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 4 172
12. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 164
13. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 1 5 4 148
14. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 2 3 3 146
15. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 5 1 144
15. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 1 4 144
17. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 3 4 140
18. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 1 1 133
19. Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 2 1 2 1 126
20. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 3 124
21. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 1 1 120
22. Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 114
22. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 3 1 114
24. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 5 108
25. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 1 1 106
26. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 1 2 3 1 102
27. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 4 2 1 82
27. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 5 1 82
29. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 1 1 81
29. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 2 81
31. Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 76
32. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 1 75
33. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 2 4 3 71
34. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 70
35. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 1 69
36. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 1 66
37. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 2 64
37. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 2 1 64
39. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 3 62
40. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 60
40. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 1 1 60
42. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 1 58
42. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 58
44. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 56
44. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 1 1 56
46. Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 1 1 54
46. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 54
48. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 3 52
48. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 52
48. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 52

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů