KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 3 3 248
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 200
3. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 4 2 194
4. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 2 192
5. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 2 188
6. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 3 4 1 174
7. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 1 2 1 168
8. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 3 5 3 136
9. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 1 130
10. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 1 128
11. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 5 116
12. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 2 1 108
12. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 108
14. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 5 1 100
15. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 86
16. Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 2 80
16. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 1 4 80
18. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 1 1 79
19. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 2 74
20. Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE 2 72
20. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 72
20. Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 72
23. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 1 2 3 70
24. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 64
24. Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 2 2 64
26. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 4 1 62
27. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 2 1 2 60
27. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 3 60
27. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 60
30. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 56
31. Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 2 2 52
31. Ivana Laštůvková Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 52
33. Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 48
33. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 48
33. Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE 1 3 48
36. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 1 47
37. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 44
37. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 1 44
37. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 44
40. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 1 41
41. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 2 40
41. Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE 1 3 40
41. Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE 1 2 40
44. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 38
45. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 36
45. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 36
45. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 36
45. Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 36
49. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 3 1 34
50. Lenka Bourová GRYF z.s. CZE 1 32

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů