KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 3 3 248
2. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 200
3. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 4 2 194
4. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 2 188
5. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 3 4 1 174
6. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 3 5 3 136
7. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 1 130
8. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 128
9. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 5 116
10. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 108
11. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 88
12. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 86
13. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 1 4 80
14. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 2 74
15. Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE 2 72
15. Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 72
17. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 1 1 68
18. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 64
19. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 4 1 62
20. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 60
21. Ivana Laštůvková Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 52
22. Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 48
23. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 44
23. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 1 44
25. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 2 40
26. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 1 39
27. Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 1 36
27. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 36
27. Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 36
30. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 3 1 34
30. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 34
30. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 2 3 34
33. Lenka Bourová GRYF z.s. CZE 1 32
33. Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE 1 2 32
33. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 32
33. Andrea Pastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 32
33. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 1 32
33. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 32
33. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 32
40. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 28
40. Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE 1 1 28
42. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 25
43. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 24
43. Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 24
43. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
43. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 24
43. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 24
43. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 24
43. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 24
43. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 4 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů