KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 5 2 208
2. postup Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 1 1 132
3. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 2 116
4. postup Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 108
5. pokles Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 3 96
6. postup Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 1 90
7. pokles David Kavalír Sport Relax CZE 2 1 84
7. pokles Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 84
9. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 2 1 83
10. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 4 2 1 65
11. postup Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 62
12. pokles Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 52
13. postup Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 1 49
14. postup Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 48
14. pokles Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
14. pokles Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 48
14. postup Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 1 48
18. postup Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 1 1 42
18. pokles Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 42
20. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 40
20. pokles Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 40
22. pokles Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 36
22. postup Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 36
22. pokles Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
22. postup Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
22. postup Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
22. pokles Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 36
28. pokles Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 32
28. pokles Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 32
30. pokles Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE 1 1 28
31. pokles Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 24
31. pokles Josef Gilík Karate Silesia Opava CZE 1 24
31. pokles Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
31. pokles Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
31. pokles Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 24
31. postup Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 24
31. pokles Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 24
31. postup Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
31. postup Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 24
40. pokles Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 20
40. pokles Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
42. pokles Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 17
42. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 17
44. pokles Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
44. pokles Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
44. pokles Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
44. pokles Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 16
44. pokles Milan Pavlis TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
49. pokles Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 15
49. pokles Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 15

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů