KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 5 2 172
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 2 116
3. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 2 1 1 96
3. Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 3 96
5. David Kavalír Sport Relax CZE 2 1 84
5. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 84
7. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 78
8. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 1 1 77
9. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 72
10. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 4 2 62
11. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 52
12. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 50
13. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
14. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 43
15. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 42
15. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 42
17. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 40
17. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 40
19. Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 36
19. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
19. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 36
22. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 32
22. Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 32
24. Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE 1 1 28
25. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 24
25. Josef Gilík Karate Silesia Opava CZE 1 24
25. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
25. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 24
25. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
25. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
25. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 24
25. Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 24
25. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 24
34. Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 20
34. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
36. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 1 1 18
37. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 17
37. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 17
39. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
39. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
39. Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
39. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 16
39. Milan Pavlis TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
44. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 14
45. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
45. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
45. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
45. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
45. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
45. Vendula Štěpánová Česká republika CZE 1 12

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů