KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. postup Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
1. postup Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
1. postup Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 36
1. postup Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 1 36
5. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 28
6. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 27
7. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
7. pokles Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
7. postup Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
7. postup David Kavalír Sport Relax CZE 1 24
7. pokles Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
7. postup Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 24
7. postup Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
14. pokles Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
14. pokles Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
14. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
17. pokles Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 14
17. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 14
19. postup Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 12
19. postup Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 1 12
19. postup Adéla Mehi Karate Vision Praha CZE 1 12
19. postup Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 12
19. postup David Stárek KK Jeseník CZE 1 12
19. postup Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 12
19. postup Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
26. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
27. pokles Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 1 8
27. pokles Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
27. pokles Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
27. pokles Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE 1 8
31. postup Michaela Kalinová SK Shotokan Neratovice CZE 1 6
31. postup Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 6
31. postup Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
31. postup Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 6
31. postup Kristýna Tesařová SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 6
31. postup Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE 1 6
37. pokles Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
37. pokles Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 4
37. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
37. pokles Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
41. postup Adéla Franková SKBU Hostivař CZE 1 3
41. postup Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
41. postup Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
41. postup Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 3
45. pokles Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 2
45. pokles Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů