KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová Česká republika CZE 6 2 552
2. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 7 3 2 332
3. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 4 1 4 252
4. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 4 1 1 1 206
5. Sabina Forstová TARO KAN CZE 3 4 188
6. David Stárek KK Jeseník CZE 3 2 3 2 164
7. Matteo Tamborlani Česká republika CZE 1 1 2 1 2 136
8. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 2 114
9. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 3 3 106
9. Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE 1 1 3 1 106
11. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 1 100
12. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 1 98
13. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 2 1 1 97
14. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 3 3 96
15. Dominik Bartuška Česká republika CZE 1 4 2 88
16. Tomáš Zaťko TARO KAN CZE 1 1 1 2 86
17. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 2 84
17. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 3 1 84
17. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 2 2 84
20. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 1 2 82
21. Jakub Vavřička Česká republika CZE 1 1 1 2 78
22. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 1 2 1 76
23. Jaroslav Olšák TARO KAN CZE 1 2 3 68
24. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 1 3 67
25. Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 4 1 64
26. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 2 56
27. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 38
28. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 1 2 36
28. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
28. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 1 36
28. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 1 1 36
32. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 35
33. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 34
33. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 2 34
35. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 33
36. Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 2 32
36. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 32
38. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 30
39. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 28
40. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 27
40. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 27
42. Tereza Hájková GRYF Liberec CZE 2 1 26
42. Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE 1 2 26
44. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 25
45. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 24
45. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 24
45. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
45. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
45. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 3 24
50. Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 23

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů