KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 7 2 3 316
2. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 296
3. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 4 5 252
4. Filip Vít Česká republika CZE 3 3 2 1 201
5. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 2 188
6. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 4 2 4 1 181
7. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 4 2 1 172
8. Veronika Kopečná Česká republika CZE 2 1 1 149
9. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 148
10. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 2 1 5 96
11. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 1 1 94
12. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 92
13. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 1 88
14. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 2 76
15. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 1 1 71
16. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 2 1 70
17. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 1 3 56
18. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 1 1 51
19. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 44
20. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 1 40
21. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 38
22. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 1 33
23. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 32
24. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 30
25. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 1 1 28
25. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 2 1 28
25. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 28
28. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 26
29. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 23
30. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 2 2 1 21
31. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 20
31. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 1 20
33. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 18
33. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 2 1 18
33. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
36. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 16
36. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 2 16
36. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 1 16
36. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
36. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 2 1 16
41. Milan Hájek Sport Relax CZE 1 2 15
42. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 1 13
43. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
43. Josef Franěk Sport Relax CZE 1 12
43. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 12
43. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
43. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
43. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 2 12
43. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 12
43. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů