KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1115. postup Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 3 3 81
402. pokles Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 2 8 80
402. postup Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 4 80
402. pokles Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 1 4 80
402. pokles Jan Křesálek Sport Relax CZE 2 1 1 1 1 80
402. pokles Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 2 1 2 80
407. pokles Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 5 1 79
408. pokles Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 2 1 78
409. pokles Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 4 2 1 77
409. pokles Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 4 4 1 77
409. pokles Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 2 2 2 77
412. pokles Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 5 2 2 76
412. pokles Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 2 2 1 76
412. pokles Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 6 2 76
412. pokles Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 2 4 2 1 76
412. pokles Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 5 1 76
412. pokles Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 2 4 1 76
412. pokles Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 76
412. pokles Žaneta Ručková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 2 76
412. pokles Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 2 3 76
421. pokles Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6 5 75
421. postup Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 2 5 2 75
423. pokles Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1 5 2 74
423. pokles Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 1 74
423. pokles Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 8 3 74
423. pokles Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 5 3 74
423. pokles Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 6 1 74
423. pokles Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 2 1 74
423. pokles Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 5 5 1 74
430. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 5 4 2 73
430. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 4 5 73
432. pokles Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 3 2 3 4 72
432. pokles Ondřej Eliáš TARO KAN, z.s. CZE 2 3 2 72
432. pokles Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5 1 3 72
432. pokles Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 2 2 72
432. pokles Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 4 72
432. pokles Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 4 1 2 1 72
438. pokles Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 70
438. pokles František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 1 70
438. pokles Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 2 4 1 70
441. pokles Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 2 4 69
441. pokles Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 1 1 69
441. pokles Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 1 69
444. pokles Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 1 1 1 68
444. pokles Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 3 4 68
444. pokles Jakub Kolek Sport Relax CZE 2 8 2 1 68
444. pokles Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 2 68
444. pokles Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 2 68
444. pokles Jakub Scholz Sport Relax CZE 1 1 1 68
444. pokles Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 1 68

Stránka: 9/53
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 | 9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů