KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1232. postup Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 6 3 3 94
352. pokles Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 4 1 93
353. pokles Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 4 5 92
353. pokles David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 7 1 92
353. pokles Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE 2 1 2 1 92
356. pokles Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 4 3 2 91
357. pokles Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE 5 3 90
357. pokles Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 5 4 90
357. pokles Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 4 6 2 90
357. pokles Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 2 1 1 90
361. pokles Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 5 5 88
361. pokles Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 6 3 88
363. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 6 2 1 87
363. Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 2 3 1 87
363. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6 5 1 87
363. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 4 5 2 87
367. David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE 2 1 4 1 86
367. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 4 9 1 86
367. Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 1 86
370. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 2 1 85
370. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 6 1 1 85
370. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 2 4 85
373. Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 1 4 84
373. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 7 3 84
375. Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE 3 5 1 2 83
375. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 3 3 83
375. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 5 2 3 83
378. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 1 82
378. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 2 5 82
378. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 2 1 4 4 1 82
381. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 4 5 3 81
381. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 2 3 3 81
381. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 3 3 81
384. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 2 8 80
384. Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 1 4 80
384. postup Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 2 1 1 1 80
384. pokles Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4 3 2 80
388. pokles Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 5 1 79
389. pokles Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 2 1 78
390. pokles Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 4 2 1 77
390. pokles Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 3 77
390. pokles Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 4 4 1 77
390. pokles Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 2 2 2 77
394. pokles Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 5 2 2 76
394. Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 2 2 1 76
394. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 6 2 76
394. Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 2 4 2 1 76
394. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 5 1 76
394. Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 2 4 1 76
394. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 76

Stránka: 8/51
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 | 8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů