KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
105. postup Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 6 2 3 1 1 151
252. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 3 6 2 148
253. Martina Kopecká SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 1 144
253. Jan Přibyl st. Česká republika CZE 1 2 4 144
253. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 7 4 2 144
256. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 2 1 3 1 1 142
256. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 6 5 4 142
256. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 8 7 2 142
259. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9 1 1 141
260. Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 2 3 140
260. Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 4 5 1 140
262. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 6 7 3 1 137
262. Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 3 3 8 2 137
264. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6 6 5 136
265. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 5 3 1 135
265. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 7 4 2 135
267. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 11 2 2 134
267. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 3 7 1 3 134
267. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 3 12 2 2 134
270. postup Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 5 1 133
270. pokles Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 8 4 1 133
272. pokles Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 2 3 2 3 2 132
272. pokles Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 2 132
272. pokles Tomáš Mušálek Česká republika CZE 1 5 3 2 1 132
275. pokles Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 3 4 1 130
276. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 4 6 3 128
277. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 5 10 2 1 126
278. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 5 6 1 123
278. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6 2 4 123
278. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 3 6 5 1 123
281. Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4 2 2 1 122
281. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 7 2 5 1 122
283. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 2 6 3 120
283. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 5 3 5 120
285. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 5 5 118
285. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 6 7 2 3 118
285. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 4 8 3 118
285. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 7 7 4 118
289. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 4 1 117
290. Lenka Bourová GRYF z.s. CZE 1 1 6 116
290. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 6 3 2 116
292. postup Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 2 5 1 1 115
293. pokles Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 2 7 6 114
293. pokles Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 7 8 4 114
293. pokles Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 2 7 6 3 114
296. pokles Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 7 3 2 113
296. pokles Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 5 1 7 1 113
298. pokles Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 5 3 112
298. pokles Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 7 1 1 112
298. pokles Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 3 3 2 112

Stránka: 6/50
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů