KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1830. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 11 3 212
202. Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 5 6 1 211
203. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 5 4 2 210
203. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 3 6 5 210
205. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 8 4 3 207
206. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 3 10 4 8 205
207. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4 9 3 4 204
207. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 2 1 5 2 204
209. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 2 8 3 4 203
210. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 14 8 3 201
211. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 6 2 200
212. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 4 5 1 1 199
213. David Minárik Sport Relax CZE 1 3 11 5 2 198
214. Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 10 3 10 1 2 197
215. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 7 3 3 193
216. Jan Přibyl st. Česká republika CZE 2 2 4 192
217. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 8 7 4 191
217. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 9 2 2 191
219. Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 9 5 2 189
220. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 6 9 2 187
221. Markéta Nováková Sport Relax CZE 3 7 6 4 186
222. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 3 6 6 3 185
223. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 8 5 184
224. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 6 15 2 1 183
225. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 5 3 2 4 182
226. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 10 7 3 179
226. postup Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 3 5 3 1 179
226. postup Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 2 6 1 179
229. pokles David Broda SK Tommi Praha CZE 4 2 12 2 1 178
229. pokles Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 6 2 2 1 178
231. pokles Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 2 7 9 5 177
232. pokles Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 6 3 173
232. pokles Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 6 7 5 3 173
232. pokles Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 5 3 5 3 173
235. pokles Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 6 1 3 170
236. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3 9 3 2 169
237. pokles Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 9 6 4 168
238. pokles Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 4 7 8 3 166
239. pokles Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 11 5 1 165
240. pokles Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 5 1 164
241. pokles Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 9 4 162
242. pokles David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 11 3 1 161
243. pokles Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8 2 160
244. pokles Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 1 4 1 1 159
244. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 10 1 2 159
246. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 2 1 4 1 1 158
246. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 4 3 3 158
246. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 6 5 4 158
249. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 6 6 2 157
250. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 8 2 1 156

Stránka: 5/51
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů