KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1623. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 2 1 5 2 204
202. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 4 5 1 2 203
202. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 2 8 3 4 203
204. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 3 10 4 7 201
204. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 14 8 3 201
206. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 6 2 200
207. David Minárik Sport Relax CZE 1 3 11 5 2 198
208. Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 10 3 10 1 2 197
209. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 1 1 1 196
209. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 2 6 1 196
211. Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 7 3 3 193
212. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 8 7 4 191
212. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 9 2 2 191
214. Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 9 5 2 189
214. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 8 2 3 189
216. Markéta Nováková Sport Relax CZE 3 7 6 4 186
217. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 8 5 184
218. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 6 15 2 1 183
219. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 5 3 2 4 182
220. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 10 7 3 179
221. David Broda SK Tommi Praha CZE 4 2 12 2 1 178
221. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 6 2 2 1 178
223. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 2 7 9 5 177
224. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 5 6 3 173
224. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 6 7 5 3 173
224. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 5 3 5 3 173
227. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 9 2 172
228. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6 9 2 171
229. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 6 1 3 170
230. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 9 6 4 168
231. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 4 7 8 3 166
232. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 5 1 164
233. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 1 2 5 1 163
234. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 9 4 162
235. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 11 3 1 161
236. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8 2 160
237. Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 1 4 1 1 159
237. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 10 1 2 159
239. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 4 3 3 158
240. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 3 7 6 3 157
240. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 6 6 2 157
242. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 3 7 4 2 155
243. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 3 10 5 154
243. Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 3 2 1 154
245. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 6 6 3 153
245. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 3 8 3 2 153
247. Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 152
247. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6 6 1 152
247. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 3 2 2 152
250. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 11 2 151

Stránka: 5/50
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů