KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
4562. postup Lubomír Janoušek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
4562. postup Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
4562. postup Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 6
4562. postup Jan Kazda SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
4562. postup Miroslav Kendík SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
4562. postup Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
4562. postup Jan Kolankiewicz Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
4562. postup Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
4562. postup Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 3 6
4562. postup Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
4562. postup Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 6
4562. postup André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
4562. pokles Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE 1 6
4562. pokles Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE 1 1 6
4562. pokles Martin Kubeček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
4562. pokles Michal Kučera Karate Team Bohunice CZE 1 6
4562. pokles Matěj Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
4562. pokles Michal Kudrna SKBU Hostivař CZE 1 6
4562. pokles Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
4562. pokles Patrik Kuthan SKBU Hostivař CZE 1 6
4562. pokles Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 1 6
4562. pokles Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE 1 6
4562. pokles Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 2 6
4562. pokles Ondra Liška Tatran Prachatice CZE 1 6
4562. pokles Lucie Makovská Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 6
4562. pokles Sabina Malecová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 6
4562. pokles Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 6
4562. pokles Adéla Matoušková SKBU Hostivař CZE 1 1 6
4562. pokles Max Menčík SK Karate Olomouc CZE 1 1 6
4562. pokles Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
4562. pokles Karolína Mlíková Bushido Strakonice CZE 1 6
4562. pokles Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
4562. pokles David Mrňávek Sokol Pardubice CZE 1 1 6
4562. postup Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6
4562. pokles Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6
4562. pokles Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 6
4562. pokles Petr Novák SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
4562. pokles Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 6
4562. pokles Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
4562. pokles Lucie Paulišová Sokol Pardubice CZE 1 6
4562. pokles Petr Paulus TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 6
4562. pokles Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE 1 1 6
4562. pokles David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 6
4562. pokles Jan Petrů EMĚ Mělník CZE 1 2 6
4562. pokles Vít Pokorný Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
4562. pokles Jakub Polak Fight Club České Budějovice CZE 1 1 6
4562. pokles Andrea Pospíšilová Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
4562. pokles Jan Racek Sport Relax CZE 1 6
4562. pokles Tomáš Raich GRYF z.s. CZE 1 1 6
4562. pokles Samuel Rataj Kobra Kladno CZE 1 6

Stránka: 78/97
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 | 78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů