KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
4186. postup Vojtěch Krejčí Karate Silesia Opava CZE 1 4
4186. postup Lukáš Krkavec Kasr Žamberk CZE 1 4
4186. postup Jaroslav Kryštůfek Ippon KK Rakovník CZE 1 4
4186. postup Alexandra Kříbalová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4
4186. postup Jan Kříž Karate Klub Kadaň CZE 1 4
4186. postup Irena Křížová SVČ Domeček Brno CZE 1 4
4186. postup Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE 2 4
4186. Matyáš Kučera GRYF Liberec CZE 1 4
4186. postup Kristýna Kučerová Karate-do Litomyšl CZE 1 4
4186. postup Dan Kühnel Sport Relax CZE 1 4
4186. postup Petra Kulísková Karate Klub Amfora Praha CZE 1 4
4186. postup Jaroslav Kunc Sokol Nymburk CZE 1 4
4186. postup Petr Kupčík Karate Team Bohunice CZE 1 4
4186. postup Kateřina Kůrová TARO KAN CZE 1 4
4186. postup Martin Kůs Budo SC Plzeň CZE 1 4
4186. postup Alena Kuťáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
4186. postup Vojtěch Kutner SKC Louny CZE 1 4
4186. postup Jan Kuzněcov SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 4
4186. postup Jakub Lacina Sokol Šumperk CZE 1 4
4186. Radek Lacina Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4186. postup Michal Lanc SKD Praha CZE 1 4
4186. postup Aneta Le Champions Team CZE 1 4
4186. postup Jan Lebeda KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE 1 4
4186. postup Jakub Lejsek Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
4186. Mikuláš Lejsek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
4186. postup Jaroslav Libánský TJ Horní Měcholupy CZE 1 4
4186. postup Robert Ljubojevič TJ Karate Praha CZE 1 4
4186. postup Filip Lněnička KARATEDO Němčice CZE 1 4
4186. postup Tereza Loučková Karate Klub Kadaň CZE 1 4
4186. postup Jana Loudová Sokol Nymburk CZE 2 4
4186. postup Jiří Lovecký Baník Karviná CZE 1 4
4186. postup Jan Lucák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
4186. postup Václav Lugert Champions Team CZE 1 4
4186. postup Pavel Mackanič KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
4186. postup Tomáš Maděra Spartak Hradec Králové CZE 1 4
4186. postup Lukáš Magdon Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
4186. postup Michael Machačný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 4
4186. postup Matěj Machata SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
4186. postup Pavlína Machová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
4186. postup Barbora Makešová Karate-do Litomyšl CZE 1 4
4186. postup Radek Marcín Karate České Budějovice CZE 1 4
4186. postup Vítězslav Marek Kasr Žamberk CZE 1 4
4186. postup Kateřina Marešová SKC Louny CZE 1 4
4186. postup Martin Martečík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
4186. postup Tomáš Masopust Sport Relax CZE 1 4
4186. Richard Masopust Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4186. postup Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 4
4186. postup Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
4186. postup Jan Menšík TARO KAN CZE 1 4
4186. postup Jiří Michalec SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4

Stránka: 78/89
<< 70 |  71 |  72 |  73 |  74 |  75 |  76 |  77 | 78 |  79 |  80

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů