KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3951. postup Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 15
3951. postup Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 15
3951. postup Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 15
3951. postup Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 2 1 15
3951. postup Daniel Šrůma SKC Louny CZE 1 3 15
3951. postup Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 15
3951. postup Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 1 15
3951. postup Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 3 15
3951. postup Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
3951. postup Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 1 15
2661. postup Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
2661. postup Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
2661. postup Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
2661. postup Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
2661. postup Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 14
2661. postup Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4 14
2661. postup Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 14
2661. postup Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 14
2661. postup Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 14
2661. postup Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 1 14
2661. postup Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 14
2661. postup Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 14
2661. postup Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 14
2661. postup Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 14
2661. postup Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE 4 14
2661. postup Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE 1 1 1 14
2661. postup Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 14
2661. postup Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 3 14
2661. postup Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 2 1 14
2661. postup Patrik Joza CZE 1 1 1 2 14
2661. postup David Kadaník USK Slavia Liberec CZE 1 1 14
2661. postup Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 14
2661. postup Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE 1 1 14
2661. postup Josef Kocman TJ Karate Praha CZE 1 1 1 14
2661. postup Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 14
2661. postup Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
2661. postup David Kraus Karate Silesia Opava CZE 2 1 14
2661. postup Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 14
2661. postup Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 1 14
2661. postup Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 14
2661. postup Matěj Kühn Sport Relax CZE 2 1 14
2661. postup Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 14
2661. postup Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE 1 1 1 14
2661. postup Michael Ledvina Sport Relax CZE 2 14
2661. postup Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 1 14
2661. postup Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 14
2661. postup Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 14
2661. postup Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE 2 1 14
2661. postup Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 14
2661. postup Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 1 1 14

Stránka: 54/89
<< 50 |  51 |  52 |  53 | 54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů