KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1203. Jiří Bosák Česká republika CZE 1 1 1 19
1203. Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 19
1203. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 2 1 19
1203. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 2 19
1203. Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 1 19
1203. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
1203. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 19
1203. Tereza Myslivcová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 19
1203. Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 2 19
1203. Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE 3 19
1203. Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 19
1203. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 1 19
1203. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2 19
1203. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 19
1203. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 3 2 19
1203. Marek Vít Baník Havířov CZE 2 1 19
1203. Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE 2 1 19
2668. Michal Adámek Sport Relax CZE 1 1 18
2668. Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 2 18
2668. Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE 1 4 18
2668. Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE 1 2 1 18
2668. Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 18
2668. Martin Drdel SKP karate Písek CZE 1 1 18
2668. Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 1 18
2668. Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE 1 1 1 18
2668. Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 18
2668. Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 18
2668. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 18
2668. Martin Gaube SKC Louny CZE 1 2 1 18
2668. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 2 1 18
2668. Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE 1 1 1 18
2668. Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE 5 18
2668. Jaromír Heneš TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18
2668. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 2 18
2668. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 3 18
2668. Marek Houser Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 1 18
2668. Tomáš Hubka KASR ŽAMBERK CZE 1 2 1 18
2668. Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 18
2668. Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18
2668. Lukáš Kaltenbach Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 18
2668. Radek Kirsch USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 18
2668. Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 18
2668. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 18
2668. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 18
2668. Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 18
2668. Dominik Kubíček Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE 1 1 18
2668. Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 18
2668. Matias Kunstmüller SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 18
2668. Petr Lajbl Sport Relax CZE 1 2 1 18
2668. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 3 18

Stránka: 54/97
<< 50 |  51 |  52 |  53 | 54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů