KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
4884. postup Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 20
4884. postup Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
4884. postup Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE 1 1 20
4884. postup Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 20
4884. postup Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE 1 1 20
4884. postup Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
4884. postup Štefan Krafčík Tsunami Prachatice CZE 1 1 20
4884. postup Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 20
4884. postup Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 1 20
4884. pokles Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 2 20
4884. pokles Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
4884. pokles Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
4884. pokles Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 2 20
4884. pokles Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 2 1 20
4884. pokles Štěpánka Lugertová Champions Team CZE 1 1 20
4884. pokles Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 2 20
4884. pokles Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE 3 1 20
4884. pokles Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
4884. pokles Petr Mikula SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
4884. pokles Pavlína Morávková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 20
4884. pokles Kateřina Moskvová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
4884. pokles Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 20
4884. pokles Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE 2 3 20
4884. pokles David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 20
4884. postup Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 1 1 20
4884. pokles Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 7 20
4884. pokles Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 20
4884. pokles Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2 20
4884. pokles Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 20
4884. pokles Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
4884. pokles Matěj Peksa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 20
4884. pokles Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 3 20
4884. pokles Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 20
4884. pokles Adam Pleva SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 20
4884. pokles Alena Plunderová SKBU Hostivař CZE 1 1 3 20
4884. pokles Michal Polák Karate Vision Praha CZE 1 1 20
4884. pokles Anna Poláková Red Dragon Team CZE 2 20
4884. pokles Klára Pošmurová Champions Team CZE 2 1 20
4884. pokles Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 20
4884. pokles Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4 20
4884. pokles David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 20
4884. pokles Jan Říman TJ Fulnek CZE 2 2 20
4884. pokles Monika Salfická Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 20
4884. pokles Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 1 20
4884. pokles Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 20
4884. pokles Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE 2 20
4884. pokles Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 2 1 20
4884. pokles David Smolák SKM Bílina CZE 1 2 20
4884. pokles Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 20
4884. pokles Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20

Stránka: 54/99
<< 50 |  51 |  52 |  53 | 54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů