KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2984. postup Filip Ulrych KASR ŽAMBERK CZE 1 1 32
2984. postup Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 1 32
2984. postup Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 3 1 32
2984. postup Renata Vlachová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
2984. postup Viktorie Vlčková Sport Relax CZE 1 1 1 32
2984. postup David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 32
2984. postup Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE 1 1 3 32
2984. pokles Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 32
2984. pokles Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE 1 1 32
2984. pokles Patrik Žiško Nagai-Michi o.s. CZE 2 32
2211. pokles Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 31
2211. pokles Josef Dodulík Baník Havířov CZE 2 2 1 31
2211. pokles Tereza Filipiová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 31
2211. pokles Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 2 31
2211. pokles David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 1 31
2211. pokles Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE 2 2 1 31
2211. pokles Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 4 31
2211. pokles Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 1 31
2211. pokles Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE 3 2 31
2211. pokles Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 31
2221. pokles Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 1 2 30
2221. pokles Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 2 1 30
2221. pokles Tomáš Blažek CZE 1 1 2 2 30
2221. pokles Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 1 3 30
2221. pokles Simona Černá Karate Kolín CZE 3 6 30
2221. pokles Robert Dastych Karate Vision Praha CZE 1 2 30
2221. pokles Václav Dovolil KKKS CZE 2 2 30
2221. pokles Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE 1 4 30
2221. pokles Anna Dudová SKP karate Písek CZE 1 1 30
2221. pokles Jakub Fajt Red Dragon Team CZE 1 1 1 30
2221. pokles Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 2 2 30
2221. pokles Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 1 30
2221. pokles Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE 1 3 1 30
2221. pokles Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 3 30
2221. pokles Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 2 30
2221. pokles Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4 2 30
2221. pokles Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 1 5 1 30
2221. pokles Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 2 1 30
2221. pokles Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 1 1 30
2221. pokles Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 2 30
2221. pokles Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 2 30
2221. pokles Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 30
2221. pokles Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 30
2221. pokles Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 1 30
2221. pokles Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE 1 1 30
2221. pokles Jaromír Pokorný Sport Relax CZE 2 1 30
2221. pokles Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 30
2221. pokles Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 30
2221. pokles Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
2221. pokles Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 4 30

Stránka: 45/99
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 | 45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů