KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
848. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 2 30
848. Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 1 30
848. Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 30
848. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 30
848. Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 30
848. Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE 1 1 30
848. Jaromír Pokorný Sport Relax CZE 2 1 30
848. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 30
848. Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 30
848. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
848. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 4 30
848. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 30
848. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc CZE 2 2 1 30
848. Klára Stratilová Sport Relax CZE 2 3 30
848. Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 30
848. Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 30
848. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 30
848. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 2 3 30
848. Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 30
848. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 5 1 30
848. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 1 1 30
848. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 1 30
848. Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 4 1 30
2224. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 29
2224. Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE 4 1 29
2224. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 29
2224. Dominika Prokopcová Masada Praha CZE 1 3 1 29
2224. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 29
2224. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 2 2 1 1 29
2230. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 2 28
2230. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 28
2230. Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE 1 3 4 2 28
2230. Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE 3 28
2230. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 28
2230. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 1 28
2230. Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 2 2 28
2230. Tomáš David SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
2230. Eliška Donátová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 28
2230. postup Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE 3 1 28
2230. postup Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 28
2230. pokles Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 28
2230. Tereza Fabianová Sport Relax CZE 1 2 28
2230. Jakub Felkl Jukl Karate Team CZE 2 1 28
2230. Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 28
2230. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 28
2230. Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 1 28
2230. Tereza Hanzlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 2 1 28
2230. Anna Hasoňová SKC Louny CZE 2 1 28
2230. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 3 28
2230. Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 28

Stránka: 45/97
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 | 45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů