KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3800. postup Matyáš Vařil Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 1 38
3800. postup Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 38
3800. postup Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 38
1854. postup Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 37
1854. postup Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 37
1854. postup Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 2 37
1854. postup Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 37
1854. postup Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 2 37
1854. postup Aneta Le Champions team - Chodov CZE 1 2 4 37
1854. postup Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 3 2 1 37
1854. postup Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 2 37
1854. postup Klára Pošmurová Champions team - Chodov CZE 2 3 37
1854. postup Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 37
1854. postup Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 3 1 37
1854. postup Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 37
1854. postup Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 2 1 1 3 37
1854. postup Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 5 1 37
1854. postup Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 4 1 1 37
1869. postup Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 36
1869. postup Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 36
1869. postup Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 36
1869. postup Lenka Bursíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
1869. postup Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 36
1869. postup Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 36
1869. pokles Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 5 36
1869. pokles Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 2 2 36
1869. pokles Filip Havlík Sport Relax CZE 2 2 36
1869. postup Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 36
1869. pokles Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 36
1869. pokles Josef Holas Sokol Nymburk CZE 3 3 36
1869. pokles Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 36
1869. pokles Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 36
1869. pokles Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 36
1869. pokles Zdeněk Hromek ŠSK karate Karviná CZE 1 2 1 36
1869. pokles Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 36
1869. pokles Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 36
1869. pokles Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 1 36
1869. pokles Daniel Janata Sport Relax CZE 1 1 1 36
1869. pokles David Kadrmas Karate Vision Praha CZE 1 1 36
1869. pokles Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE 2 2 2 36
1869. pokles Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
1869. pokles Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 36
1869. pokles Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 36
1869. pokles Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 36
1869. pokles Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 36
1869. pokles Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 2 36
1869. pokles Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 2 36
1869. pokles Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 2 1 36
1869. pokles Jana Pavlíková KC Dragons Rosice CZE 3 2 36
1869. pokles Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 36

Stránka: 38/92
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 | 38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů