KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1548. postup Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 3 3 56
1548. postup Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 2 2 56
1548. postup Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 6 56
1548. postup Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 1 6 56
1548. postup Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE 1 3 56
1506. postup Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 1 55
1506. postup Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 3 5 2 55
1506. postup Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 1 2 2 55
1506. postup Petr Lustik CZE 2 1 2 2 1 55
1506. postup Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 55
1506. postup Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 6 3 55
1506. postup Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 1 55
1506. postup Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 2 2 2 55
1514. postup Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 7 54
1514. postup Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 54
1514. postup Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE 1 1 5 54
1514. postup Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 3 4 1 54
1514. pokles Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 3 4 54
1514. pokles Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 3 54
1514. pokles Michala Hladíková KC Podbořany CZE 2 5 2 3 54
1514. pokles Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 1 54
1514. pokles Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 1 54
1514. pokles Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 2 2 54
1514. pokles Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 2 4 2 54
1514. pokles Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE 3 54
1514. pokles Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 2 54
1514. pokles Antonín Novák Champions team - Chodov CZE 3 2 54
1514. pokles Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE 3 5 54
1514. pokles Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 2 5 1 54
1514. pokles David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 54
1514. pokles Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 2 3 1 54
1514. pokles Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 1 54
1514. pokles Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 3 54
1514. pokles Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 4 2 54
1514. pokles Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 54
1514. pokles Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 3 2 54
1537. postup Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 4 53
1537. pokles Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 4 6 1 53
1537. pokles Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 53
1537. pokles Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 53
1537. pokles David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3 2 1 53
1537. pokles Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE 2 7 2 53
1537. pokles Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 4 2 53
1544. pokles Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 52
1544. pokles Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 1 52
1544. pokles Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 1 52
1544. pokles Veronika Horáková Shotokan Karate Mělník CZE 2 3 52
1544. pokles Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 3 7 2 52
1544. pokles Aleksandr Jordanov SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 1 52
1544. pokles Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 2 52

Stránka: 31/90
<< 30 | 31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů