KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Sandy Scordo Francie FRA 8 9 8 2 4316
2. Atsuko Wakai Japonsko JPN 7 4200
3. Yuki Mimura Japonsko JPN 6 3600
3. Myriam Szkudlarek Francie FRA 2 9 1 3600
5. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
6. Mie Nakayama Japonsko JPN 4 2 3200
7. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652
8. Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 5 7 1 2 2555
9. Sara Battaglia Itálie ITA 3 3 8 8 1 2481
10. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 6 1 2420
11. Rika Usami Japonsko JPN 8 1 2180
12. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 5 2 2 1 2060
13. Roberta Sodero Itálie ITA 4 1 2 2000
14. Hisami Yokoyama Japonsko JPN 1 3 1800
15. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 9 4 3 1 1666
16. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 27 9 7 2 1 1582
17. Miriam Cogolludo de las Heras Španělsko ESP 3 1 5 1580
18. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 4 1 7 1 1 1441
19. Restelli Itálie ITA 4 1 1400
20. Simone Schreiner Německo GER 1 3 1 1300
21. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 4 1260
22. Viviana Bottaro Itálie ITA 4 3 4 3 1 1257
23. Eimi Kurita USA USA 2 2 4 1 1135
24. M. San Narciso Španělsko ESP 3 2 1100
25. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 7 8 6 3 1062
26. Rimi Kajikawa Japonsko JPN 2 4 1 1020
26. Marcela Remiášová Slovensko SVK 3 2 1020
28. Cinzia Colaiacomo Itálie ITA 1 1 2 1000
29. Katarína Longová Rapid Bratislava SVK 5 6 14 1 992
30. Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK 6 5 9 6 3 957
31. María Moreno Španělsko ESP 1 1 2 900
32. Sakura Kokumai USA USA 2 1 3 1 890
33. Marija Madžarević Srbsko SRB 1 1 6 2 836
34. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 13 9 4 812
35. M. Genung USA USA 2 800
36. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 7 10 1 794
37. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 17 7 7 4 1 774
38. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 16 15 24 13 4 734
39. Katarina Vadovicova Kanada CAN 2 4 2 1 730
40. Rayes Velká Británie GRB 1 2 700
41. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 14 11 2 3 693
42. Sandra Sánchez Jaime Španělsko ESP 2 1 2 1 690
43. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 12 2 1 1 688
44. Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK 5 5 680
45. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 2 5 8 1 2 620
46. Thi Thu Ha Do Vietnam VIE 1 3 1 612
47. Meyyueh Chu Tchaj-wan TAI 1 1 600
47. Susuko Okamura Japonsko JPN 1 600
47. Suzuko Omamura Japonsko JPN 1 600
47. postup Rie Wada SKIF Japan JPN 1 600

Stránka: 1/12
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů