KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
42. Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
42. Jáchym Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 8
42. Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
42. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 8
42. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 8
42. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
42. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 8
42. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
42. Jan Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 8
42. Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE 1 8
42. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
42. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
42. Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
42. Jakub Thoma GRYF z.s. CZE 1 8
42. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
42. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
42. Jan Zátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 8
118. Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
118. Jan Čačaný SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
118. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
118. Jakub Koloušek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
118. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 6
118. Václav Mai Karate Horažďovice CZE 1 6
118. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
118. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
118. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 6
118. Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 6
128. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
128. Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
128. Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE 1 4
128. Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
128. Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE 1 4
128. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
128. Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
128. Michal Kopecký SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
128. Erik Kubíni Masada Praha CZE 1 4
128. Radek Lacina Fight Club České Budějovice CZE 1 4
128. Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
128. Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
128. Jakub Polak Fight Club České Budějovice CZE 1 4
128. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
128. Pavel Spura Fight Club České Budějovice CZE 1 4
128. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
128. Dimitrii Usaty SK Trial CZE 1 4
128. Aleš Vaculovič Karate Klub Kyjov CZE 1 4
128. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 4
147. Jaroslav Farabauer KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 3
147. Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 1 3
147. Jan Král HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3
150. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 2

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů