KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
16. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
16. Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 4
16. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
16. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
16. David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
16. Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
16. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
16. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 4
16. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
16. Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
16. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
112. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3
113. Karel Benda Champions team - Chodov CZE 1 2
113. Filip Doucek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
113. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
113. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 2
113. Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
113. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
113. Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
113. Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
113. Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 2
113. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
113. Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
113. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
113. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
113. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
113. Jakub Masnička SKK Budo Havířov CZE 1 2
113. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
113. David Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
113. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
113. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 2
113. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
113. David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
113. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 2
113. Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
113. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2
113. Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 1 2
138. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1
138. Petr Lustik CZE 1 1
138. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1
138. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů