KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
16. Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 4
16. Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
16. Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 4
16. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
16. Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
16. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
16. Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 4
16. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
16. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
16. David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
16. Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
16. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
16. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 4
16. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
16. Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
16. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
117. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3
118. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 2
118. Filip Doucek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
118. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
118. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 2
118. Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
118. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
118. Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
118. Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
118. Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 2
118. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
118. Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
118. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
118. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
118. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
118. Jakub Masnička SKK Budo Havířov CZE 1 2
118. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
118. David Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
118. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
118. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 2
118. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
118. David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
118. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 2
118. Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
118. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2
118. Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 1 2
143. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1
143. Petr Lustik CZE 1 1
143. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1
143. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů