KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
18. Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 4
18. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
18. Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
18. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
18. Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 4
18. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
18. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
18. David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
18. Dominik Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
18. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
18. Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
18. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
18. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 4
18. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
115. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3
116. Filip Doucek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
116. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
116. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 2
116. Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
116. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
116. Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
116. Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
116. Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 2
116. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
116. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
116. Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
116. Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
116. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
116. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
116. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
116. Jakub Masnička SKK Budo Havířov CZE 1 2
116. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
116. David Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
116. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
116. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 2
116. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
116. David Šebek Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
116. Štěpán Vavruška Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
116. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 2
116. Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 1 2
141. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1
141. Petr Lustik CZE 1 1
141. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1
141. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů