KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
91. Anna Hájková Baník Havířov CZE 1 12
91. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
91. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 12
91. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 12
91. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 12
91. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE 1 12
91. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
91. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 12
91. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
110. Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 10
110. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
110. Tereza Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 10
113. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 1 8
113. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
113. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
113. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
113. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
113. Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 8
113. Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 8
113. Lenka Kašparová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
113. Pavla Mezzeiová Champions team z.s. CZE 1 8
113. Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
113. Nikola Premová TJ Sokol Šumperk CZE 1 8
113. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 8
113. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
113. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
127. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
127. Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 6
127. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
127. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
127. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 6
132. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 5
133. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
133. Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
133. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 4
133. Vanesa Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
133. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
138. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
138. Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 1 3
140. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2
141. Eliška Kocourková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
141. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1
141. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1
141. Vanesa Schimanietzová KARATE Havířov CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů