KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
21. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
21. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
21. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 20
21. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 1 20
21. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 1 20
56. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
57. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
57. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
57. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
57. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 16
57. Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 16
57. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
57. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
57. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 16
57. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 16
57. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
57. Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 16
68. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 12
68. Anežka Dolanská SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
68. postup Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 12
68. pokles Anna Hájková Baník Havířov CZE 1 12
68. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
68. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 12
68. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 12
68. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 12
68. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
68. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
68. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
79. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
80. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 9
81. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 1 8
81. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
81. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
81. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
81. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
81. Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 8
81. Lenka Kašparová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
81. Pavla Mezzeiová Champions team - Chodov CZE 1 8
81. Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
81. Nikola Premová TJ Sokol Šumperk CZE 1 8
81. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 8
81. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
81. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
94. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
94. Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 6
94. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
94. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 6
98. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
98. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 4
98. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů