KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
88. Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 1 24
52. Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
53. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
53. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 20
53. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 1 20
53. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 1 20
53. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
58. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
59. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
59. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
59. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
59. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
59. Barbora Kerbelová Champions Team CZE 1 16
59. Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 16
59. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
59. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 16
59. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
59. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
69. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 12
69. Anežka Dolanská SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
69. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 12
69. Anna Hájková Baník Havířov CZE 1 12
69. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 12
69. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 12
69. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
69. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
69. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
78. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
79. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 1 8
79. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
79. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
79. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
79. Adéla Havelková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 8
79. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
79. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
79. Lenka Kašparová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
79. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
79. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 8
79. Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
79. Nikola Premová Sokol Šumperk CZE 1 8
79. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 8
79. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
93. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
93. Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 6
93. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 6
93. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 6
97. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
97. Veronika Cábová KASR ŽAMBERK CZE 1 4
97. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 4
97. Kateřina Nehybová SKBU Trutnov CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů