KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
84. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
84. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 24
84. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
84. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
84. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
56. Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
57. Tomáš Back Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
57. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 2 16
57. Aleš Brůna KC Žatec CZE 1 16
57. Tomáš Červinka Tatran Prachatice CZE 1 16
57. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
57. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
57. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 16
57. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
65. Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 12
65. Vitalij Fodor Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 12
65. Vojtěch Kočí Česká republika CZE 1 12
65. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
65. Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
65. Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
71. Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 11
72. Jan Michálek Sokol Pardubice CZE 1 1 10
72. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 1 10
74. Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 1 8
74. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
74. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 8
74. Ladislav Jaššo CZE 1 8
74. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 8
74. František Löffelmann CZE 1 8
74. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
74. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 1 8
74. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 8
74. Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE 1 8
74. Roman Šantroch KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 8
85. Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE 1 6
85. Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
85. Jiří Roller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
88. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
88. Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
88. Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
88. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
88. Prokop Chmelina MSKA Mohelnice CZE 1 4
88. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
88. Jakub Lacina Sokol Šumperk CZE 1 4
88. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
88. Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE 1 4
88. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
88. Julián Schuster KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
88. Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
88. Pavel Winkler SKP České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů