KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jakov Bunjevac Chorvatsko CRO 2 600
1. Claudio Carrubba Itálie ITA 1 600
1. Masood Parviz Írán IRI 1 600
1. Aly Yakout Tawfik Soliman Egypt EGY 1 600
5. Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE 10 3 8 1 560
6. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 15 1 4 504
7. Omar Elsayed Egypt EGY 1 400
7. Daigo Tamaki Japonsko JPN 1 1 400
7. Burak Turan Turecko TUR 1 400
10. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 8 7 3 388
11. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 8 4 1 372
12. Tanel Paabo Estonsko EST 2 336
13. Aleksandar Šestakov Srbsko SRB 1 2 332
14. Ilír Kabashi Slovensko SVK 4 1 3 1 322
15. Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD 1 1 316
16. Alberto Azevedo Brazílie BRA 2 300
16. Hamza Cajic Bosna a Hercegovina BIH 1 300
16. Fayyaz Ildirimzade Ázerbajdžán AZE 1 300
16. Kyle Romard USA USA 1 300
16. Artem Samarinov Rusko RUS 1 300
16. Marko Talic Srbsko SRB 1 300
16. Onurcan Ustun Turecko TUR 1 300
23. Jamaal Otto Anglie ENG 1 1 250
24. Alex Creemers Nizozemsko NED 1 1 236
25. Patrik Šumandl Slovinsko SLO 2 232
26. Samuel Michálek Slovensko SVK 4 1 1 221
27. Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 3 2 3 208
28. Michael Jahelka Česká republika CZE 3 2 2 1 203
29. Shahin Balalaei Soumehsaraei Írán IRI 1 200
29. Sylvain Dilandro Francie FRA 1 200
29. Ozan Gokcen Turecko TUR 1 200
29. Tareg Hamadi Saúdská Arábie SAU 1 200
29. Chen-Wei Huang Tchaj-wan TAI 1 200
29. Araz Mamedov Rusko RUS 1 200
29. Aziz Abbes Mouhiidine Itálie ITA 1 200
29. Miguel Angel Navarrete Venezuela VEN 1 200
29. Maksim Sachkov Rusko RUS 1 200
38. Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE 2 4 6 1 190
39. Csaba Földesi Maďarsko HUN 1 3 180
40. Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL 2 1 1 178
41. Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE 5 2 2 176
42. postup Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 4 1 1 1 174
43. pokles Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE 3 2 1 168
44. pokles Josef Černík Sokol Sadská CZE 4 2 160
45. pokles Bence Dienes Maďarsko HUN 3 1 1 156
46. pokles Aldin Kiselica Bosna a Hercegovina BIH 1 1 148
47. pokles Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 2 2 1 142
48. postup David Posolda KK Jeseník CZE 3 4 3 136
48. pokles Andriy Toroshanko Ukrajina UKR 1 1 136
50. pokles Stef Adams Belgie BEL 1 2 1 132

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů