KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
143. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
102. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 2 15
103. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 1 14
103. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 14
103. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
106. Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE 1 1 1 13
107. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
107. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 12
107. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 2 12
107. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 12
107. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 12
107. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 12
107. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 2 12
107. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
107. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 12
107. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 12
107. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 12
107. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
107. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
107. Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
107. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
122. Vadym Potapenko Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 10
122. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
124. Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
125. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 8
125. Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
125. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 8
125. Adam Bugoš UPJŠ Košice SVK 1 8
125. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
125. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 8
125. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
125. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 1 8
125. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
125. Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 8
125. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 8
125. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
125. Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
125. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
125. Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 8
125. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 8
125. Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
125. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
125. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
125. Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
125. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 1 8
125. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
125. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 8
125. Jan Rejmon Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
125. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
125. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů