KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
152. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
152. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
152. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
152. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
152. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
152. Jakub Vojta USK Slavia Liberec CZE 1 16
152. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
108. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 2 15
108. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
110. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 1 14
110. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 14
110. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 14
113. Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE 1 1 1 13
113. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 13
115. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 12
115. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
115. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 12
115. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 12
115. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 2 12
115. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
115. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 12
115. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 12
115. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 12
115. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
115. Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
115. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
127. Vadym Potapenko Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 10
127. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 10
127. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
130. Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
131. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 8
131. Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
131. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 8
131. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
131. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 8
131. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 1 8
131. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
131. Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 8
131. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 8
131. Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
131. Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 8
131. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
131. Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 8
131. Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE 1 8
131. Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
131. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
131. Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
131. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 1 8
131. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 8
131. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů