KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Xavier Köhlen Nizozemsko NED 2 72
2. postup Ivan Drozd Odessa United Team UKR 1 60
2. pokles Sergiy Drozd Odessa United Team UKR 1 60
2. Maciej Gębka WKSA Budokan Wroclaw POL 1 60
2. Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR 1 60
2. Maksym Yurchak Ukrainian Team UKR 1 60
7. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 1 58
8. Konstantin Bagnjuk KV Baden Württemberg GER 1 48
8. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 2 48
8. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 48
11. Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK 1 40
11. Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR 1 40
11. Jakub Wojcik KK Champion Team POL 1 40
11. Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED 1 40
15. Alex Creemers Nizozemsko NED 3 36
15. Ole Christian Hansen Sarpsborg karate NOR 1 36
15. Artur Hanser Budokan Bochum GER 1 36
15. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 36
15. Adam Lieskovský Slovensko SVK 1 36
15. M.O. Mustafa Egypt EGY 1 36
21. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 34
22. Dylan de Weerd Nizozemsko NED 1 32
23. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
24. B. Asadi Írán IRI 1 24
24. Noureddine Bouloum Dánsko DEN 1 24
24. Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO 1 24
24. Yevgen Dyshlovenko Sportclub TIGRENOK UKR 1 24
24. Michal Galla Champions Team CZE 1 24
24. Péter Kun Maďarsko HUN 1 24
24. Matúš Lieskovský Slovensko SVK 1 24
24. Sergej Mezich Budokan Bochum GER 1 24
24. Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER 1 24
24. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
24. Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL 1 24
24. Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER 1 24
24. Yevgenij Stepanchuk Nika UKR 1 24
24. Petr Urbanec Česká republika CZE 1 24
38. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 21
39. Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS 1 20
39. Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK 1 20
39. Halvor Grønvold Team Viking Norway NOR 1 20
39. Dylan Janssens Sportschool van den Nieuwendijk NED 1 20
39. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
39. Dmytro Mizevych Donetskaya oblast UKR 1 20
39. Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH 1 20
39. Piotr Słota WKSA Budokan Wroclaw POL 1 20
39. Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR 1 20
39. Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL 1 20
49. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 18
50. Patrick Bitz KV Baden Württemberg GER 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů