KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
232. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
232. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
232. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 8
232. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 8
232. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
232. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
207. Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
207. Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
207. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 6
207. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
207. Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
207. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 6
207. Anna Rokosová SKBU Hostivař CZE 1 6
207. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
207. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
207. Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6
217. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 5
218. Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 4
218. Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
218. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
218. Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
218. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
218. Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE 1 4
218. Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
218. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4
218. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
218. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
218. Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 4
218. Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE 1 4
218. Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
218. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. Leona Hořínková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
218. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
218. Lucie Hrdinová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
218. Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
218. Tereza Jíchová Sokol Blatná CZE 1 4
218. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
218. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 1 4
218. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
218. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
218. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
218. Lucie Novotná CZE 1 4
218. Alena Pačesová SK Karate Olomouc CZE 1 4
218. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
218. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
218. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
218. Tereza Přibylová Glaverbel Teplice CZE 1 4

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů