KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
226. postup Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
202. postup Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 7
203. postup Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
203. postup Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
203. pokles Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
203. pokles Kateřina Kontrová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
203. pokles Viktorka Mašková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
203. pokles Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 6
203. pokles Anna Rokosová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
203. postup Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
203. pokles Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
203. pokles Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
203. pokles Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6
214. postup Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5
214. pokles Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5
214. pokles Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 5
214. pokles Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
218. pokles Viktorie Adámková SKK Budo Havířov CZE 1 4
218. pokles Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
218. pokles Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
218. pokles Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE 1 4
218. pokles Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4
218. pokles Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
218. pokles Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
218. pokles Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 4
218. pokles Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE 1 4
218. pokles Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
218. pokles Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
218. pokles Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. pokles Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
218. pokles Lucie Hrdinová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. pokles Soňa Hrochová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
218. pokles Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
218. postup Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
218. pokles Tereza Jíchová Sokol Blatná CZE 1 4
218. pokles Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
218. postup Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
218. pokles Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE 1 4
218. pokles Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
218. pokles Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
218. pokles Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 1 4
218. pokles Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
218. pokles Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
218. pokles Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
218. pokles Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
218. pokles Lucie Novotná CZE 1 4
218. pokles Alena Pačesová SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
218. pokles Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
218. pokles Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
218. pokles Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů