KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
16. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 52
52. Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 50
52. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 50
52. Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 50
52. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 50
56. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
56. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 48
56. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 2 48
59. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 1 45
60. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3 44
60. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 44
62. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 42
63. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 40
63. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 40
65. postup Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
66. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 35
67. pokles Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 34
67. pokles Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 34
69. postup Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 33
70. pokles Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 32
70. pokles Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 32
70. pokles Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 32
73. pokles Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 2 30
73. pokles Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 30
73. pokles Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 30
73. pokles Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 30
77. pokles Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 28
77. pokles Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 2 28
77. pokles Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 2 2 28
77. pokles Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 28
77. pokles Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 28
82. postup Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 27
82. pokles Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 27
84. pokles Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 26
84. pokles Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 26
86. pokles Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 2 24
86. pokles Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
86. pokles Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
86. pokles Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 1 24
86. pokles Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 1 1 24
86. pokles Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 2 24
86. pokles Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 24
86. pokles Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 24
94. pokles Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 1 23
95. pokles Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22
95. pokles Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 2 1 22
97. pokles Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
97. pokles Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
97. pokles Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 20
100. pokles Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 1 19

Stránka: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů