KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
24. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
24. Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 1 12
24. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
24. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 12
24. Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
24. Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE 1 12
24. Vojtěch Třetina SKK Budo Havířov CZE 1 12
24. Aleš Vydra SKC Louny CZE 1 12
59. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 10
59. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 2 10
59. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 10
59. Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
59. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 10
64. Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 1 8
64. Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
64. Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
64. Marcel Dlouhý SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
64. Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE 1 8
64. Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
64. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
64. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
64. Jakub Klíma SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 8
64. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
64. Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 8
64. Filip Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE 1 8
64. David Puščák Baník Havířov CZE 1 8
64. David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
64. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
64. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
64. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 8
64. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
64. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
64. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
84. Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
84. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 1 6
84. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 6
84. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
84. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 6
84. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
84. Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
84. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
84. Vít Říhošek Baník Havířov CZE 1 6
84. Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE 1 1 6
84. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
95. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5
95. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
97. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
97. Lukáš Beneš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
97. Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
97. Václav Brynda KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů