KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
80. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 24
80. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
80. Michal Sládek CZE 2 2 24
80. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 2 24
80. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 24
80. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
57. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 20
57. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
57. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
57. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 20
57. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 20
62. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 1 1 18
62. Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 18
64. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
64. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
64. Milan Janů Fight Club České Budějovice CZE 1 16
64. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 16
64. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
64. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 16
64. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 1 16
64. Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 16
64. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 2 1 16
73. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 14
73. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 14
73. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 1 14
73. Miroslav Prchal SKM Bílina CZE 1 1 14
77. Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 1 12
77. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 12
77. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 2 12
77. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
77. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
77. David Smrček SK Karate Most CZE 1 1 12
77. Lukáš Soudný CZE 1 1 12
77. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
77. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 12
77. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
87. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 2 11
87. Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
89. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 10
89. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 10
89. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 10
89. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 10
89. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
94. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 8
94. Lukáš Bernát KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
94. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
94. Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
94. postup Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE 2 8
94. pokles Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 8
94. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů