Kalendář závodů 2012
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 3)Leden 2012
20.01. - 21. 01. Seminář rozhodčích - nová pravidla (Ústí nad Labem)
(akcí: 1)Únor 2012
(akcí: 3)Březen 2012
04.03. Velká cena Trutnova
17.03. - 18. 03. Školení a zkoušky rozhodčích ČSKe (Ústí nad Labem)
(72-48-24-18-12-9-6-3)
18.03. Finále Ligy karate kumite družstev (Ústí nad Labem) *(KR)
(akcí: 4)Duben 2012
(48-32-16-8-4-2)
07.04. Mistrovství ČR seniorů (České Budějovice) *(KR)
(12-8-4-3-2-1)
14.04. Pohár nadějí (Nový Bor) Nominační kategorie: žáci *(KR)
21.04. - 22. 04. XIII. Grand Prix Hradec Králové (Hradec Králové) *(KR)
28.04. Velká cena Nymburka *(KR)
(akcí: 5)Květen 2012
04.05. - 06. 05. Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)
(24-16-8-4-2)
05.05. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) Nominační kategorie: žáci *(KR)
(12-8-4-3-2-1)
06.05. Májový pohár (Lovosice) přihláška Nominační kategorie: dorost, junioři *(KR)
(12-8-4-3-2-1)
12.05. Wakizaši Cup (Nymburk) Nominační kategorie: žáci, senioři *(KR)
(24-16-8-4-2)
26.05. Grand Prix Ústí nad Labem Nominační kategorie: dorost, junioři *(KR)
(akcí: 1)Červen 2012
02.06. - 03. 06. 1.část školení trenérů II. a III. třídy ČSKe (Č.Budějovice)
(akcí: 1)Srpen 2012
24.08. - 02. 09. Jizerka 2012 - Camp státní reprezentace
(akcí: 2)Září 2012
24.08. - 02. 09. Jizerka 2012 - Camp státní reprezentace
07.09. - 09. 09. Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)
(akcí: 4)Říjen 2012
(24-16-8-4-2)
06.10. Shotokan Cup (Choceň) přihláška Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost *(KR)
(36-24-12-9-6-3)
13.10. Grand Prix Northbohemia 2012 (Ústí n.L.) Nominační kategorie: žactvo *(KR)
(24-16-8-4-2)
20.10. Grand Prix Ostrava Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost *(KR)
(60-40-20-10-5)
27.10. - 28. 10. EGP Plzeň Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost *(KR)
(akcí: 4)Listopad 2012
03.11. - 04. 11. 2.část školení trenérů II. a III. třídy ČSKe
(24-16-8-4-2)
10.11. Silesia Cup (Odry) přihláška Nominační kategorie: žactvo, dorost, junioři, senioři *(KR)
17.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi *(KR)
(akcí: 1)Prosinec 2012
(48-32-16-8-4-2)
01.12. - 02. 12. Mistrovství ČR mládeže (České Budějovice) plakát *(KR)
Celkem: 28 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.