Kalendář závodů 2011
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 6)Leden 2011
(24-16-8-4-2)(akcí: 5)Únor 2011
05.02. - 06. 02. Školení rozhodčích ČSKe (Ústí n.L.)
(12-8-4-3-2-1)
(akcí: 13)Březen 2011
05.03. Školení rozhodčích ČSKe pro Moravu
05.03. - 06. 03. Seminář s T.Ogawou (Hlinsko) preview
12.03. - 13. 03. Seminář karate SKIF Shihan Masaru Miura (Louny)
27.03. Mistrovství ČR seniorů (Lovosice) *(KR)
(akcí: 10)Duben 2011
02.04. Vamberecký Lvíček (Vamberk)
08.04. - 10. 04. Seminář pro trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)
(12-8-4-3-2-1)
09.04. Pohár Nadějí (Nový Bor) Nominační kategorie: žáci *(KR)
(60-40-20-10-5)
23.04. - 24. 04. Grand Prix Hradec Králové 2011 Nominační kategorie: dorost, junioři, senioři *(KR)
(12-8-4-3-2-1)
30.04. Velká cena Nymburka Nominační kategorie: žáci, senioři *(KR)
(akcí: 10)Květen 2011
06.05. - 08. 05. EKF Senior Championships (Curych, Švýcarsko) *(KR)
(24-16-8-4-2)
07.05. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska karate mládeže (Jeseník) Nominační kategorie: žáci, dorost, junioři *(KR)
12.05. - 15. 05. Fight Camp (Karlovy Vary)
(24-16-8-4-2)
(12-8-4-3-2-1)
(36-24-12-9-6-3)
28.05. - 29. 05. Seminář s J. Steklým (Brno)
(akcí: 8)Červen 2011
04.06. Grand Prix Brno (Brno)
10.06. - 11. 06. Školení a doškolení trenérů III.třídy (Brno) Přihláška
11.06. - 12. 06. Seminář kata s Mohammadem Algellaishem (Most)
24.06. Olympiáda dětí a mládeže 2011 - karate (Olomouc) *(KR)
(akcí: 5)Červenec 2011
01.07. - 06. 07. Soustředění Tarokan (Luhačovice)
01.07. - 09. 07. Letní tábor karate JINOLICE
02.07. - 16. 07. Letní Camp Karate SK Kesl Ryu I (Radostín)
04.07. - 09. 07. Soustředění s P.Novou a P.Pecekovou (Žihle)
16.07. - 23. 07. 4.ročník soustředění Nidoshinkan (Roštín)
(akcí: 1)Srpen 2011
19.08. - 28. 08. Letní camp státní reprezentace (Jizerka)
(akcí: 3)Září 2011
09.09. - 11. 09. Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)
(akcí: 5)Říjen 2011
(60-40-20-10-5)
01.10. - 02. 10. EGP Plzeň Nominační kategorie: dorost, junioři, senioři *(KR)
(24-16-8-4-2)
15.10. Liberecký pohár (Česká Lípa)
(24-16-8-4-2)
(24-16-8-4-2)
(akcí: 7)Listopad 2011
(36-24-12-9-6-3)
12.11. - 13. 11. 2.část školení a doškolení trenérů II. a III. třídy (Havířov)
(12-8-4-3-2-1)
12.11. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí *(KR)
12.11. - 13. 11. Seminář SKIF - Shihan Masaru Miura (9.DAN) (Kladno) přihláška
12.11. - 13. 11. Seminář karate a taichi (V. Liška, P. Beneš) (Čáslav)
19.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 *(KR)
(akcí: 5)Prosinec 2011
03.12. - 04. 12. Mistrovství ČR mládeže 2011 (Ústí nad Labem) *(KR)
10.12. Noc Mistrů 2011 (Praha)
Celkem: 78 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.