Kalendář závodů 2014
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 3)Leden 2014
11.01. Velká cena Trutnova
19.01. Kesl Cup (Praha) přihláška
(24-16-8-4-2)
(akcí: 4)Únor 2014
15.02. - 16. 02. Školení rozhodčích ČSKe (Liberec)
(24-16-8-4-2)
22.02. - 01. 03. Zimní Camp SK Kesl Ryu (Radostín)
(akcí: 7)Březen 2014
22.02. - 01. 03. Zimní Camp SK Kesl Ryu (Radostín)
08.03. NP žáků, dorostu a juniorů - 1.kolo (Praha) *(KR)
22.03. Letohradský jelínek 2014
(48-32-16-8-4-2)
(akcí: 10)Duben 2014
05.04. - 06. 04. Seminář karate - L. Šíma (5.DAN) (Litvínov)
06.04. 1.kolo otevřené soutěže družstev žáků (Ústí nad Labem)
12.04. Pohár nadějí (Česká Lípa) *(KR)
12.04. Vamberecký lvíček (Vamberk)
12.04. - 13. 04. Seminář karate a tachi (V. Liška - 7.DAN, P. Beneš - 5.DAN) (Čáslav)
18.04. - 20. 04. Sparing Camp 3 (České Budějovice)
(60-40-20-10-5)
26.04. - 27. 04. XV. Grand Prix Hradec Králové (Hradec Králové) *(KR)
(akcí: 16)Květen 2014
03.05. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) *(KR)
03.05. - 04. 05. Seminář s T.Ogawou (Hlinsko)
04.05. Přebor Prahy (Praha) přihláška
10.05. Wakizaši Cup (Nymburk) *(KR)
11.05. 2.kolo otevřené soutěže družstev žáků (Ústí nad Labem)
(24-16-8-4-2)
17.05. Akademické mistrovství ČR (Brno) *(KR)
17.05. - 18. 05. Školení a doškolení trenérů III.třídy VčSKe (Hradec Králové)
24.05. Grand Prix Ústí nad Labem (Ústí nad Labem) *(KR)
31.05. - 01. 06. Školení trenérů ČSKe - 1. část (Nymburk)
(akcí: 9)Červen 2014
31.05. - 01. 06. Školení trenérů ČSKe - 1. část (Nymburk)
01.06. Finále otevřené soutěže družstev žáků (Ústí nad Labem)
(36-24-12-9-6-3)
14.06. Krajské přebory ÚKSKe - otevřený turnaj (Ústí nad Labem)
15.06. Krajské přebory Středočeského svazu karate (+ otevřená soutěž nižších stupňů) (Česká Lípa)
28.06. - 12. 07. Letní camp karate SK Kesl Ryu (Radostín)
(akcí: 3)Červenec 2014
28.06. - 12. 07. Letní camp karate SK Kesl Ryu (Radostín)
03.07. - 06. 07. Karate Lions Pardubice Mini Camp (Seč)
26.07. - 03. 08. Czech National Youth Karate Camp (Drahonín)
(akcí: 4)Srpen 2014
26.07. - 03. 08. Czech National Youth Karate Camp (Drahonín)
01.08. - 03. 08. Soustředění SKIF CZ
22.08. - 31. 08. Czech National Camp (Jizerka)
28.08. - 30. 08. Karate Lions Pardubice Profi Camp (Pardubice)
(akcí: 3)Září 2014
14.09. Bohemia Open 4 Kids (České Budějovice) *(KR)
(24-16-8-4-2)
27.09. Shotokan Cup (Vamberk) *(KR)
(akcí: 8)Říjen 2014
(36-24-12-6-3-2-1)
04.10. - 05. 10. Seminář s T.Ogawou (Hlinsko)
11.10. Grand Prix North Bohemia (Ústí nad Labem) *(KR)
(60-40-20-10-5)
18.10. - 19. 10. Euro Grand Prix Pilsen (Plzeň) *(KR)
21.10. - 22. 10. Seminář SKIF s Manabu Murakamim (Hradec Králové) přihláška
(36-24-12-6-3-2-1)
26.10. Liberecký pohár
(akcí: 15)Listopad 2014
01.11. Trutnovský dráček (Trutnov)
02.11. Mistrovství ČR ČABK (Praha)
(36-24-12-6-3-2-1)
08.11. Liga dorostu + NP žactva a dorostu (Havířov) *(KR)
(24-16-8-4-2)
15.11. Generali Cup (Ústí nad Orlicí) *(KR)
(24-16-8-4-2)
15.11. Grand Prix Ostrava (Ostrava) *(KR)
(24-16-8-4-2)
22.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi (Mladá Boleslav) *(KR)
22.11. - 23. 11. Školení a doškolení trenérů III.třídy VčSKe (Hradec Králové)
22.11. - 23. 11. Sparing Camp IV (České Budějovice)
28.11. - 30. 11. Gasshuku Igea Marina
29.11. - 30. 11. Školení trenérů ČSKe - 2. část (Hustopeče u Brna)
29.11. Vánoční cena města Chodov
(akcí: 5)Prosinec 2014
06.12. Noc mistrů (Praha)
(48-32-16-8-4-2)
13.12. - 14. 12. Seminář karate - T. Ogawa (9.DAN) (Praha, Kladno)
Celkem: 83 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.