Kalendář závodů 2013
*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com
Zobrazit celý rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 0
Zobrazit pouze:
Zobrazit pouze:
- Pouze závody zařazené do KarateRec.com
- ČSKe
- Nominační turnaje na MČR (podrobné informace)
- České
- WKF
- Český svaz Goju-ryu
- SKIF
- Východní Čechy
(akcí: 4)Leden 2013
(24-16-8-4-2)
12.01. 1.kolo Ligy karate + 1.kolo NP seniorů (Ústí n.L.) *(KR)
26.01. - 27. 01. Seminář s Christophem Pinnou (Telč)
(12-8-4-3-2-1)
27.01. Velká cena Trutnova *(KR)
27.01. Kesl Cup (Praha) přihláška
(akcí: 6)Únor 2013
15.02. - 16. 02. Školení rozhodčích ČSKGr (Hodonín)
22.02. - 24. 02. Povinné školení rozhodčích ČSKe (České Budějovice)
(24-16-8-4-2)
23.02. - 02. 03. Zimní Camp SK Kesl Ryu Shotokan (Radostín)
(akcí: 9)Březen 2013
23.02. - 02. 03. Zimní Camp SK Kesl Ryu Shotokan (Radostín)
23.03. - 24. 03. Seminář Rafael Aghayev (České Budějovice) plakát
30.03. Vamberecký lvíček (Vamberk)
(48-32-16-8-4-2)
(akcí: 6)Duben 2013
05.04. - 07. 04. Sparing-kumite Camp (České Budějovice) přihláška
06.04. - 07. 04. Karate a Taichi V.Liška a P.Beneš (Čáslav)
13.04. Pohár Nadějí (Česká Lípa)
(24-16-8-4-2)
13.04. Národní pohár mládeže - 1.kolo (Česká Lípa) *(KR)
20.04. - 21. 04. Seminář s Takeji Ogawou (Hlinsko) - přeloženo na květen
(60-40-20-10-5)
27.04. - 28. 04. XIV. Grand Prix Hradec Králové (Hradec Králové) přihlašování *(KR)
(akcí: 4)Květen 2013
04.05. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) *(KR)
19.05. Přebor Prahy (Praha) přihláška
(36-24-12-9-6-3)
25.05. Grand Prix Ústí nad Labem *(KR)
25.05. - 26. 05. Seminář s Takeji Ogawou (Hlinsko)
(akcí: 19)Červen 2013
01.06. - 02. 06. 1.část školení trenérů ČSKe (České Budějovice)
01.06. Pohár ke dni dětí (Chodov)
01.06. - 02. 06. Seminář a zkoušky s T.Ogawou (Mladá Boleslav, Kladno)
01.06. Finále otevřené soutěže družstev žáků (Ústí nad Labem)
(24-16-8-4-2)
08.06. Národní pohár mládeže - 2.kolo (Ústí nad Labem) *(KR)
08.06. Májový pohár (Lovosice)
11.06. Setkání s VV ČSKe (Praha)
(24-16-8-4-2)
13.06. Akademické mistrovství ČR (Praha) *(KR)
14.06. - 23. 06. San Benedetto - Camp SK Kesl Ryu (Itálie)
15.06. Krajský přebor (Ústí n.L.)
22.06. Seminář karate (Česká Lípa)
29.06. - 06. 07. Letní tábor karate (Jinolice)
(akcí: 5)Červenec 2013
29.06. - 06. 07. Letní tábor karate (Jinolice)
03.07. - 07. 07. Letní soustředění karate (Luhačovice)
04.07. - 07. 07. Seminář ČFOKK (Havlíčkův Brod)
14.07. - 19. 07. C.S.K.U. karate camp (Nečtiny)
27.07. - 03. 08. Czech National Youth Karate Camp (Drahonín)
(akcí: 2)Srpen 2013
27.07. - 03. 08. Czech National Youth Karate Camp (Drahonín)
23.08. - 01. 09. Letní Camp Jizerka
(akcí: 4)Září 2013
23.08. - 01. 09. Letní Camp Jizerka
24.09. - 27. 09. Seminář s Gogitou Arkaninem (České Budějovice)
(akcí: 6)Říjen 2013
(24-16-8-4-2)
05.10. Shotokan Cup (Vamberk) *(KR)
18.10. - 20. 10. Sparing Camp II (České Budějovice)
19.10. Liberecký pohár
19.10. - 20. 10. Seminář s T.Ogawou (Hlinsko)
(24-16-8-4-2)
26.10. Silesia Cup (Odry) přihláška *(KR)
(24-16-8-4-2)
27.10. Bohemia Open (České Budějovice) *(KR)
(akcí: 14)Listopad 2013
02.11. - 03. 11. 2.část školení trenérů ČSKe
02.11. Trutnovský dráček (Trutnov)
09.11. - 10. 11. Seminář SKIF s Masaru Miurou (Slaný) plakát
(24-16-8-4-2)
16.11. Generali Cup (Ústí nad Orlicí) *(KR)
(24-16-8-4-2)
16.11. Národní pohár mládeže - 3.kolo (Praha) *(KR)
16.11. Liga juniorů a seniorů + NP juniorů a seniorů *(KR)
17.11. Mezinárodní MČR ČABK (Praha)
23.11. 20. Vánoční cena Mladé Boleslavi *(KR)
30.11. MČR FSKA (Česká Lípa)
30.11. Krajský přebor JmSKe (Brno)
(akcí: 4)Prosinec 2013
(48-32-16-8-4-2)
07.12. - 08. 12. Mistrovství ČR mládeže (Havířov) *(KR)
14.12. Noc mistrů (Praha)
Celkem: 79 akcí.
Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.