KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Wakizashi Cup 2009 - 16.05.2009

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate-do Sokol Nymburk
Yarışmacılar 280
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
43.06%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 36x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay -11 yas Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jan Sigler KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas KK Kladno CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-15 yas KK Kladno CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas KK Kladno CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Bernát KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Klíma Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Ducháč Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Petr Kopecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jan Vlček Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg David Müller KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Drahoňovská KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Vadym Potapenko Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Zaiter KK Kladno CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +61kg
1. kumite bay 16-17 yas +61kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +61kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +61kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jan Šlechta USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay +84kg Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Pavel Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.09.2018
29.09.2018
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır