KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Silesia Cup 2008 - 08.11.2008

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 42
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
64.34%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 136x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Daniel Adamovič Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay -11 yas Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jan Otisk Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Tomáš Harag KCK Team CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Menšík Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Dominika Fialová Sokol Tišnov CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan Petra Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Košutek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Václav Brynda KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Petra Žáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Brokeš SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Marian Kulík Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Wojciech Dorywala KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Swětíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Šikula Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Marek Bábek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Šárka Vokounová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dominika Šťastná KCK Team CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Libor Tesařík Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Martin Babušík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Danielová Sokol Tišnov CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay -84kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
14.09.2014
12.04.2014
11.01.2014
27.01.2013
24.11.2012
12.05.2012
06.05.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır