KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Silesia Cup 2006 - 14.10.2006

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Yarışmacılar 173
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
48.08%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 13x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Pietrzak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Aleksander Gorzelany KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Michał Kuteń Torakan Prudnik POL POL
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay -11 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata bay -11 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Ewa Kolder KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Michal Baron KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Daniel Karásek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Michal Gattnar KK Odry CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Szymon Miazgowski KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Michaela Solařová KK Vítkov CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Renáta Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Martyna Tschuk KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bay
1. kata bay David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bay Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Jana Janíková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Szalay SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Surdyka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Mateusz Adamiecki Polonya POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Mateusz Pysz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Adam Valčík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Miloš Čupa SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ondřej Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Migdalek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Martin Putyra KK ŠŠS Čadca Žarec SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Adam Gluchowski KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Jiří Helbich SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Magdalena Gajdemska Torakan Prudnik POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Sonia Szymanek Torakan Prudnik POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -70kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -70kg Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Albín Skalík SK Bohumín CZE CZE
3. kumite bay -80kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Ondřej Hromek SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay +80kg Olaf Koenig Torakan Prudnik POL POL
3. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Albín Skalík SK Bohumín CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Olga Hozová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Jana Klučková KK ŠŠS Čadca Žarec SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
26.10.2013
10.11.2012
Silesia Cup 2011 29.10.2011
30.10.2010
Silesia Cup 2009 07.11.2009
Silesia Cup 2008 08.11.2008
Silesia Cup 2007 10.11.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır