KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2012 - 06.10.2012

şehir Choceň
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Sokol Vamberk
Yarışmacılar 310
Kulüpler 48
Ülkeler 4
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 44
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.17%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 18x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata bay -9 yas Petr Lesák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay -9 yas Vojtěch Drobný SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata bay -9 yas Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay -9 yas Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bay -9 yas Alexandr Stehlík SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata bay -9 yas Roman Le Trung SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata bay -9 yas Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Vojtěch Drobný SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Darek Zieminský SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jakub Mišových KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Zdeněk Žák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Dominik Krejčí SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay 10-11 yas David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Vladimír Ekart Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Jiří Matoulek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Lucia Šišoláková Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Laura Péteriová Arkádia Galanta SVK SVK
5. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Alexandra Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Dana Habrová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Lukáš Ekart Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bay Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kata bay Martin Trávník Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata bayan Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Michal Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Nicolas Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Ondřej Šmída SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Jan Kaška SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Vojtěch Mazák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Matyáš Baláš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Viktor Bražnik KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 7-9 yas OPEN
1. kumite bay 7-9 yas OPEN Loren Domba Lav Pula CRO CRO
2. kumite bay 7-9 yas OPEN Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas OPEN Marián Bydžovský TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas OPEN Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Loren Domba Lav Pula CRO CRO
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Filip Kovařík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Marián Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Adam Svatoš SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -41kg František Chudoba SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Filip Lněnička KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucia Šišoláková Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Laura Péteriová Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas OPEN
1. kumite bayan 7-9 yas OPEN Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas OPEN Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Karolína Jasanská KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jindřich Stiller TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Vítězslav Marek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Šamko Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Tulisová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Lovepreet Singh Martial Arts club New Delhi IND IND
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Andreas Bittera Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Oliver Peknik Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -84kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
3. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.09.2018
29.09.2018
13.05.2018
05.05.2018
07.04.2018
24.03.2018
03.02.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır